O nas

"Twoja recepcja w internecie" - to hasło przyświeca nam co dnia, od momentu kiedy postanowiliśmy ułatwić Wam wyszukiwanie i rezerwację zajęć i obiektów sportowych.

Dzięki SportBooker.pl możesz w łatwy i szybki sposób znaleźć wolny kort tenisowy, zajęcia yogi, kurs tańca czy każde inne aktywności, na jakie masz ochotę, a które nasi partnerzy mają w swojej ofercie. Co najwżniejsze - możesz je równie łatwo zarezerwować, bez potrzeby dzwonienia czy pisania maili. W wynikach wyszukiwania otrzmujesz obiekty oferujące zajęcia, na które są wolne miejsca, wraz z ich opisem, ceną oraz warunkami uczestnictwa. Możesz też sprawdzić, jak obiekt lub dane zajęcia oceniali inni oraz sam wystawić ocenę i komentarz.

SportBooker.pl to także ciekawe informacje o Waszych ulubionych dyscyplinach sportowych, metodach treningowych czy nowych trendach sportowych. A wszystko to w jednym miejscu - z Twojego komputera, tabletu czy smartfona.

 

Informacje prawne:

SportBooker.pl należy do spółki SportBooker Sp. z o.o. zarejestrowanej w Poznaniu, przy ulicy Warszawskiej 183/185 pod numerem KRS 0000415067 w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

NIP: 972-123-87-88
REGON: 302074789