4-fit

4-fit

Pruszcz Gdański
Jana z Kolna 1 / S-5, 83-000 Pruszcz Gdański
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

4-FIT powstało z miłości do aktywnego trybu życia i z chęci dzielenia się pozytywną energią, którą daje ćwiczenie ciała i umysłu. Mamy również głębokie poczucie naszej kobiecości, z której czerpiemy siłę i radość życia, dlatego nasza oferta jest skierowana tyko do pań, ponieważ dobrze rozumiemy ich potrzeby, wymagania i gusty. Poprzez naszą działalność, która propaguje zdrowy styl życia, chcemy nauczyć innych świadomości swojego ciała, dbania o nie, poprawiania wyglądu sylwetki, a co za tym idzie – lepszego samopoczucia i wiary w swoje możliwości. Poza tym lubimy z Wami porozmawiać, posłuchać, a może nawet zaprzyjaźnić się :)

Nasza firma nieustannie się rozwija, dopasowują się do potrzeb pruszczanek.

STUDIO FITNESS & PILATES MARTA BUKOWSKA mieszczące się na Osiedlu Bursztynowym w Pruszczu Gd., przy ul. Jana z Kolna 1/S-5. Centrum przeznaczone dla pań, które chcą wyćwiczyć nie tylko ciało, ale też wyciszyć umysł, uczestnicząc w zajęciach zarówno mentalnych, jak i dynamicznych. Miejsce pełne jest niesamowicie pozytywnej energii, a kobiecy styl jego urządzenia i kameralna atmosfera przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym. Tutaj poczujesz się jak gość, a nie klient będący tylko numerkiem karnetu. Miejsce wyjątkowe dla wyjątkowych kobiet.

Wypełniliśmy lukę powstałą na rynku pruszczańskim naszą ofertą, która jest skierowana tylko do kobiet i silnie zindywidualizowana. Pozwól nam pomóc sobie w zadbaniu o Twoją sylwetkę, samopoczucie i zdrowie. Na nasze zajęcia zapraszamy wszystkie Panie – bez względu na wiek, kondycję i rozmiar :) Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli do nas dołączysz :)

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.