Active Fitness

Active Fitness

Gdynia
10 Lutego 11, 81-366 Gdynia
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Propozycją dla Panów jest profesjonalna SIŁOWNIA i SALA KARDIO wyposażona w najwyższej klasy sprzęt firmy STAR TRAC oraz STREFA TRENINGU FUNKCJONALNEGO wyposażona w najwyższej klasy sprzęt firmyJORDAN. Na SIŁOWNI oraz w STREFIE TRENINGU FUNKCJONALNEGO pod okiem wykwalifikowanych instruktorów Wasz trening okaże się prawdziwą satysfakcją i przyniesie oczekiwane efekty. W celu zadbania o Waszą technikę i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, polecamy indywidualne konsultacje oraz przeprowadzanie treningów pod doświadczonym okiem TRENERÓW PERSONALNYCH. Trenerzy są do dyspozycji każdego dnia, a nasi pracownicy recepcji z przyjemnością umówią pierwsze takie spotkanie. NaSALI KARDIO mogą Panowie korzystać z następujących urządzeń: BIEŻNIE, ORBITREKI, STEPERY, ROWERY POZIOME, ROWERY PIONOWE, WIOSŁA. Proponujemy Panom również profesjonalny trening SPINNING, który jak najbardziej można traktować zamiennie z treningiem na SALI KARDIO. W zakładce ZAJĘCIA opisanych jest dokładnie 6 rodzajów treninguSPINNING, które znacząco różnią sie od siebie i niezbędne jest dobranie odpowiedniego typu  do swoich możliwości. Kolejną propozycją dla Panów, wbrew przekonaniu, że AEROBIK nie jest odpowiedni dla Panów, są właśnie zajęcia AEROBIK. Fitness tak bardzo rozwinął tą dziedzinę, że zachęcamy Panów do uczestnictwa w następujących zajęciach:

 • POWER GYM - inaczej sztangi
 • KRAV MAGA - sztuki walki
 • PILATES
 • BODY ART
 • JOGA
 • PŁASKI BRZUCH
 • SPEEDBALL

W trakcie zajęć na SIŁOWNISALI KARDIOSTREFIE TRENINGU FUNKCJONALNEGO oraz po zajęciachSPINNINGAEROBIK zapraszamy Was do naszego FIT BARU zaopatrzonego w zdrowe napoje, odżywki oraz przepyszne kawy i sałatki.GABINET MASAŻU i GABINET REHABILITACJI  oferuje całą gamę zabiegów dla obu płci, a także posiada profesjonalną ofertę związaną z dietetyką i zdrowym żywieniem.SAUNA FIŃSKA będzie idealnym dopełnieniem treningu i idealnym relaksem po  całym dniu obowiązków. Przypominamy, iż na saunie obowiązuje grafik - udostępniamy ją dla Was co drugi dzień. ACTIVE FITNESS to miejsce, w którym zapomina się o troskach dnia codziennego aktywnie się relaksując. Treningi u nas przyniosą oczekiwane efekty, dodadzą siły i pewności siebie. W ACTIVE FITNESS radość i zadowolenie są na wyciągnięcie ręki!

Przez 7 lat jako ACTIVE LADY FITNESS tworzyliśmy niepowtarzalną atmosferę, pomagaliśmy ćwiczącym z nami Paniom odnaleźć własny rytm i chwile relaksu połączone z aktywnym wypoczynkiem. Naszą marką byłprofesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta. Nowa, rozbudowana oferta Klubu adresowana jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn, ale Paniom, które przyzwyczaiły się do treningów wyłącznie w gronie kobiet, proponujemy osobną strefę ACTIVE LADY FITNESS ze specjalnym programem ćwiczeń.Strefa ACTIVE LADY FITNESS gwarantuje Paniom, chcącym korzystać ze strefy intymność. W tym celu mogą Panie korzystać z wejścia na SALĘ FITNESS bezpośrednio z szatni damskiej. Drogie Panie - dalej ćwiczymy we własnym gronie z ulubionymi instruktorami, a dodatkowo  saunę udostępniamy wyłącznie dla Was w określone dni według stałego grafiku !   Propozycją dla Pań, które chcą w szerszym zakresie korzystać z oferty Klubu, jest profesjonalna SIŁOWNIA iSALA KARDIO wyposażona w najwyższej klasy sprzęt firmy STAR TRAC oraz STREFA TRENINGU FUNKCJONALNEGO wyposażona w najwyższej klasy sprzęt firmy JORDAN. Na SIŁOWNI oraz w STREFIE TRENINGU FUNKCJONALNEGO pod okiem wykwalifikowanych instruktorów Wasz trening okaże się prawdziwą satysfakcją i przyniesie oczekiwane efekty. W celu zadbania o Waszą technikę i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, polecamy indywidualne konsultacje oraz przeprowadzanie treningów pod doświadczonym okiemTRENERÓW PERSONALNYCH. Trenerzy są do dyspozycji każdego dnia, a nasi pracownicy recepcji z przyjemnością umówią pierwsze takie spotkanie. Na SALI KARDIO mogą Panie korzystać z następujących urządzeń: BIEŻNIE, ORBITREKI, STEPERY, ROWERY POZIOME, ROWERY PIONOWE, WIOSŁA. Dodatkowo zapraszamy Panie na profesjonalny trening SPINNING, który jak najbardziej  można traktować zamiennie z treningiem na SALI KARDIO. W zakładce ZAJĘCIA opisanych są dokładnie 6 rodzajów treninguSPINNING, które znacząco różnią się od siebie i niezbędne jest dobranie odpowiedniego typu  do swoich możliwości. Kolejną propozycją dla Pań są zajęcia AEROBIK. Rozszerzyliśmy stałą  ofertę o nowe, ciekawe zajęcia,dostępne tylko w naszym Klubie z uwagi na wyłączność instruktorów prowadzących poniższe programy:

 • SPEEDBALL i MASTER STEP z wyjątkową Sylwią Kamińską - legendą wśród instruktorów i prezenterów fitness,
 • BODY ART - trening funkcjonalny,
 • SEXY DANCE z niesamowitą finalistką YOU CAN DANCE Natalią Wojdak,
 • DRUMS BALL - autorski program opracowany przez Monikę Żółkoś i Martę Kluszczyńską na podstawie lekcji pokazowych na konwencji EUFORYA,
 • ZUMBA (niezapomniana) w wykonaniu Ani Pawlak/Doroty Pryputniewicz
 • KRAV MAGA (na mocne wrażenia) - zaprasza Przemysław Malatyński
 • Do tego…
 • STEP ¾ - sprawdzony z Moniką
 • PIŁKI - zawsze cudowne z Iwonką
 • PILATES - profesjonalnie z Anią
 • KICK-BOX, BOSU - fenomenalne z Mają
 • TAŃCE Magdą J
 • JOGA dla kobiet w ciąży

Do sprawdzonej kadry dołączyli nowiprofesjonalni i pełni pasji instruktorzy. W trakcie zajęć na SIŁOWNISALI KARDIOSTREFIE TRENINGU FUNKCJONALNEGO oraz po zajęciachSPINNINGAEROBIK zapraszamy Was do naszego FIT BARU zaopatrzonego w zdrowe napojeodżywki oraz przepyszne kawy i sałatki.GABINET MASAŻU i GABINET REHABILITACJI  oferuje całą gamę zabiegów dla obu płci, a także posiada profesjonalną ofertę związaną z dietetyką i zdrowym żywieniem.  SAUNA FIŃSKA będzie idealnym dopełnieniem treningu i idealnym relaksem po  całym dniu obowiązków.  ACTIVE FITNESS to miejsce, w który zapomina się o troskach dnia codziennego aktywnie się relaksując. Treningi u nas przyniosą oczekiwane efekty, dodadzą siły i pewności siebie. W ACTIVE FITNESS radość i zadowolenie są na wyciągnięcie ręki!   UWAGA: Panie w ciąży są  jak najbardziej mile widziane w naszym klubie, jednak ich obecność w naszym gronie uzależnimy od opinii lekarza prowadzącego i przeprowadzonej darmowej konsultacji z treneremACTIVE FITNESSWasze bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo „maluszka” jest dla nas priorytetem.

Rezerwacje



Nazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.