Aqua Fitness Center

Aqua Fitness Center

Warszawa
Al. Jana Pawła II 69, 01-038 Warszawa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Firma Aqua Fitness Center specjalizuje się w zajęciach aqua aerobic'u. Wyróżnia nas to, że czas na zajęciach jest maksymalnie wykorzystywany na ćwiczenia starannie dobrane do poziomu zaawansowania. Koncentrujemy się przede wszystkim na profilaktyce zdrowotnej oraz poprawnym wykonywaniu ćwiczeń, które gwarantują uzyskanie oczekiwanych efektów. Oferowany przez nas sprzęt podczas zajęć jest najwyższej jakości i gwarantuje naszym klientom nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale i bezpieczeństwo. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka zwiększa emocje oraz opóźnia wystąpienie zmęczenia. 

Powyższa forma aktywności fizycznej w wodzie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Cechą charakterystyczną tej formy zajęć jest prowadzenie ich w pełnym odciążeniu, które zapewnia wyporność wody. Ciało ludzkie waży w wodzie 90% mniej niż na lądzie, a ćwiczenia w niej wykonywane nie powodują obciążenia stawów, są więc całkowicie bezpieczne, a zarazem skuteczne. 

To forma aktywności fizycznej dla osób zupełnie zdrowych, kobiet w ciąży, jak i osób po operacjach,otyłych, starszych, cierpiących na artretyzm, osteoporozę, mających problemy z układem kostno-stawowym.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.