Aquarius Fitness & Wellness

Aquarius Fitness & Wellness

Gdańsk
Noskowskiego 17b, 80-170 Gdańsk
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Klub Aquarius Fitness & Wellness to miejsce dla wszystkich dbających o dobre samopoczucie i zdrowie. Wysoce wykwalifikowana kadra pomoże osiągnąć osobiste cele każdego z Was przygotowując indywidualny program dopasowany do Waszych możliwości.

 

W sferze naszych zainteresowań jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pomożemy wyznaczyć priorytety i staniemy się realnym wsparciem w ich urzeczywistnieniu. Sprzęt i wyposażenie klubu reprezentuje światowe trendy fitness. Siłownia, strefa cardio, easy line oraz sala indoor cycling wyposażona jest w maszyny renomowanej marki TECHNOGYM wyróżnionej między innymi przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl).

 

Ponadto oferujemy szeroką gamę zajęć fitness dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. U nas zrelaksujesz się, uzupełniając trening sauną fińską, parową oraz masażem. Lokalizacja klubu zapewni dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Aktywny odpoczynek w naszym klubie pięknie ukształtuje Twoje ciało i zadba o stan ducha. Dołącz do naszego grona, bo inwestycja w zdrowie zawsze popłaca!

 

                                                                           Serdecznie zapraszamy!!!

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.