Atlantic Squash & Wellness

Atlantic Squash & Wellness

Kraków
Stradomska 15, 31-068 Kraków
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Atlantic Squash & Wellness to wyjątkowy, usytuowany w centrum Krakowa kompleks sportowo-wypoczynkowy, w skład którego wchodzi pierwszy w Krakowie, nowoczesny klub squashowy,  profesjonalny i modny klub fitness, doskonale wyposażona siłownia, strefa relaksu z sauną oraz uroczy hotel.      Klub Atlantic powstał w 2005 roku jako jedyny taki obiekt w Krakowie, łączący aktywny sport i komfortowy wypoczynek, 300 metrów od Wawelu i kilka minut spacerem od Rynku Głównego i dzielnicy Kazimierz. Znajduje się w pięknym, zabytkowym budynku, w którym przed laty prowadzone było kino Warszawa, a później kino Atlantic. Przekształcenie tego miejsca w klub sportowo hotelowy nie spowodowało utraty jego specyficznego charakteru, lecz wręcz pomogło przetrwać tradycji wyjątkowych spotkań i niepowtarzalnego klimatu.      Obecnie Kompleks Sportowo-Wypoczynkowy Atlantic oferuje swoim Klientom komfortowy wypoczynek w nowocześnie wyposażonych pokojach hotelowych, możliwość dbania o swoją kondycję fizyczną poprzez grę w squasha, ćwiczenia podczas zajęć fitness lub na siłowni, taniec, a także relaks w saunie. Nasz wykwalifikowany personel i doświadczeni instruktorzy zadbają nie tylko o Państwa zdrowie i umiejętności sportowe, ale również o dobre samopoczucie.Zapraszamy!

Klub Atlantic posiada dwie sale fitness - dużą reprezentacyją salę A (ok. 120m2) oraz małą klimatyczną salę B wykorzystywaną głównie do zajęć mentalnych (ok. 40m2).  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, odbywają się codziennie począwszy od godzin porannych do późnego wieczora. Ich programy zostały opracowane w taki sposób, by każdy bez względu na wiek, warunki fizyczne czy kondycyjne i cel mógł znaleźć trening odpowiedni dla siebie.

Tym, którzy preferują trening spokojny i bez pośpiechu proponujemy popularny PILATES pomagający poprawić postawę lub STRETCHING, czyli ćwiczenia rozciągająco-relaksujące. Tym, którzy wolą trening bardziej intensywny oferujemy np. zajęcia z wykorzystaniem hantli i piłek.

Osobom, które posiadają lepszą kondycję i sprawność fizyczną oraz tym, którzy uczestniczą w naszych zajęciach od dłuższego czasu proponujemy zajęcia wzmacniające - SHAPE  lub STEP & SHAPE - trening wytrzymałościowy na stepie zawierający elementy choreograficzne.

Poza klasycznymi zajęciami fitness zapraszamy również na jedne z najmodniejszych obecnie zajęć taneczno-rozrywkowych ZUMBĘ - to zainspirowana latonyskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i porywają do zabawy.

Nowoczesna siłownia klubu Atlantic wyposażona jest wyłącznie w najwyższej jakości sprzęt włoskiej firmy TECHNOGYM (linia Personal Selection).

Do dyspozycji naszych klientów mamy dwie sale:  - SALA 1 - aerobowa z różnorodnym sprzętem do ćwiczeń cardio, gdzie można poprawić kondycję, wzmocnić serce i układ krążeniowo-oddechowy - SALA 2 - wyposażona w maszyny izotoniczne, dzięki którym można wzmocnić mięśnie  i modelować sylwetkę

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.