Befit Gdańsk

Befit Gdańsk

Gdańsk
Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Firma Fitness Systems Sp. z o.o. została stworzona przez ludzi, którzy od wielu lat są związani z branżą fitness. Połączenie ich wiedzy i pasji, zainicjowało powstanie Befit Clubs. Misja firmy to:

„Dajemy naszym Klientom piękną sylwetkę, zadowolenie i pozytywną energię, a dzięki wyjątkowemu podejściu mamy wiernych Klubowiczów”.

Celem firmy jest prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie tworzenia i prowadzenia sieci klubów fitness na terenie Polski oraz doradztwo podmiotom gospodarczym prowadzącym kluby fitness. Befit Clubs to pierwsza w Polsce inicjatywa, która ma na celu dostarczenie kompleksowej oferty fitness opartej o systemowe rozwiązania i najlepsze programy zajęć grupowych.

Poprawa zdrowia i jakości życia wszystkich, lokalnych społeczności ta sentencja zobowiązuje nas do pracy z ludźmi i dla ludzi. Zakresem swoich usług oraz poziomem wyszkolenia naszej kadry zmieniamy ludzkie życie i sprawiamy, że będziesz czerpał zeń garściami.

Każdy nasz klient zdobędzie wiedzę, motywację i chęci do prowadzenia aktywnego trybu życia a stanie się to dzięki osiąganym efektom i grupowemu wsparciu wszystkich ćwiczących – nie są to tylko szczytne słowa to wizja, którą będziemy realizować od pierwszej lokalizacji Klubu poprzez wszystkie kolejne.

Nasze działania skupiamy na:

  • efektywności treningu czyli realizacji celów klienta w odpowiednim, bezpiecznym dla niego tempie;
  • najlepszych zajęciach grupowych opartych o sprawdzone, światowe programy treningowe tj. Spinning®, Les Mills® i Indoor Walking®.

W naszych klubach każdy znajdzie swój ulubiony i najbardziej motywujący go rodzaj ćwiczeń. Dajemy naszym Klubowiczom możliwość korzystania z szerokiej gamy usług: strefy fitness, zajęć grupowych, treningów personalnych i strefy funkcjonalnej oraz światowej klasy sprzętu cardio i siłowego, przystosowanego do treningów indywidualnych i grupowych, prowadzonych przez instruktora.

Standardy obsługi, profesjonalizm trenerów i towarzyszący wszystkiemu uśmiech sprawią, że poczujesz się wyjątkowo w Befit Clubs.

Zespół Befit Clubs

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.