Body Club Centrum Rekreacyjno-Kulturystyczne

Body Club Centrum Rekreacyjno-Kulturystyczne

Gdańsk
Subisława 37, 80-354 Gdańsk
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Body Club to Centrum Sportowe z gwarancją profesjonalizmu, wysokiej jakości usług i fachowej obsługi opartej na wieloletnich doświadczeniach.

Sprawność fizyczna i dobra kondycja poprawiają samopoczucie, wygląd i ułatwiają życie. Dlatego wiele lat temu powstał nasz klub, który cały czas rozwija się i poszerza swoją ofertę.

U nas znajdziesz ćwiczenia odpowiednio dobrane do swojego wieku, stanu zdrowia i temperamentu.Doświadczona kadra instruktorów pomoże Ci wybrać rodzaj zajęć. Jeśli potrzebujesz wyładować swoją energię i naprawdę się zmęczyć, gubiąc przy okazji zbędny tłuszczyk, to proponujemy zajęcia Fat Burner, Trening Interwałowy-Obwodowy lub fuzję tańca i aerobicu Zumbę oraz Zumbę Toning. W ofercie również egzotyczny Taniec Brzucha oraz mix tańców latynoamerykańskich Latino Solo prowadzony przez aktywnego tancerza tańca towarzyskiego posiadającego mistrzowską klasę taneczną w stylu latynoamerykańskim i standardowym (zobacz na www.pierwszytaniec-trojmiasto.pl).A może, należy Ci się odrobina spokoju i wyciszenia? W tym pomoże Ci Pilates & Stretching. Ogólną sprawność całego organizmu zdobędziesz na zajęciach Body Shape, ABT, TBC, Wzmacniaj & Ujędrniaj, Fitt Ball, Soft Ball(świetne ćwiczenia wzmacniające na dużych i małych piłkach)Myślimy również o Paniach w "Kwiecie Wieku" i nie tylko i dla nich odbywają się zajęcia Zdrowy Kręgosłup.

Nie lubisz ćwiczyć w grupie? Chcesz ukształtować swoją sylwetkę? Siłownia Body Club jest do Twojej dyspozycji. W okresie jesienno-zimowym możesz naładować swoje „baterie energetyczne” i zrelaksować się w Solarium.

Istnieje również możliwość wynajmu sali na prowadzenie zajęć.

Do dyspozycji naszych klientów jest również Sauna Fińska (sucha)! W ramach karnetu Open na Fitness i na Siłownię przysługują wejścia na saunę GRATIS. Wejścia w ramach karnetu do wykorzystania w każdy poniedziałek w godz. od 17.00 do 21.00.

Sauna wyposażona jest w koloroterapię, jonizację powietrza oraz aromaterapię. Szczegóły działania sauny i jej dodatków opisaliśmy w zakładce "Sauna".

W sprzyjających warunkach pogodowych możesz zagrać w Tenisa na czterech otwartych, ziemnych kortach tenisowych lub zacząć od zera ucząc się grać pod okiem naszych instruktorów.

Możesz zapisać się również do działającej przy naszym Klubie "Szkoły Rodzenia". Zajęcia przygotowujące do bezpiecznego porodu (ćwiczenia, ćwiczenia oddechowe, masaż i zajęcia teoretyczne). Funkcjonuje u nas równieżGabinet Masażu i Odnowy Biologicznej. Szczegółowa oferta na www.koszczak.pl.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Przyjdź i na miejscu zobacz co oferujemy. Na pewno nie pożałujesz, że wybrałaś/eś właśnie nasz klub. Panuje tu miła rodzinna atmosfera, a stałych klientów nagradzamy atrakcyjnymi rabatami.

Łatwo do nas trafić i nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu (parking z tyłu budynku). Autobus linii 148 zatrzymuje się bezpośrednio przy naszym klubie, który usytuowany jest tuż przy przystanku kolejki SKM Żabianka.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na zajęciach!

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.