Body Lab One Naramowice

Body Lab One Naramowice

55555
Oceniono: 23 razy
Poznań
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Body Lab One (dawniej Orange Gym) dotarło do stolicy Wielkopolski w maju 2013 roku. Klub znajduje się na ulicy Naramowickiej 150b, w sąsiedztwie Hotelu Naramowice. Początkowo klub posiadał powierzchnię 500 m2, na której znajdowała się strefa cardio, składająca się z 20 maszyn cardio, części siłowej oraz salki do zajęć grupowych. W październiku 2013 roku klub powiększył się o 100 m2 salkę z ramą do CROSS, na której odbywają się również zajęcia grupowe. W okresie wiosenno-letnim zajęcia CROSS odbywają się na otwartym powietrzu.

Poznański Body Lab One wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt siłowy firm Precor Icarian oraz Technogym Selection, strefa cardio składa się również z bieżni, orbitreków oraz rowerków firmy Precor.

Charakterystyka klubu:

-600 m2 -2 sale fitness -strefa cardio, strefa brzucha, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn -maszyny: Precor Icarian, Life Fitness, Cybex, Technogym Selection - zajęcia typu: pilates, zumba, body pump, cross ,body shape, abt, płaski brzuch, power joga, indoor cycling, boks i wiele innych -bar -parking płatny

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.