City Sports

City Sports

Wrocław
Zakrzowska 21, 51-318 Wrocław
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Kompleks sportowy City Sports znajduje się w północnej części Wrocławia i jest pierwszym tej wielkości obiektem sportowym w Polsce. Cały obiekt znajduje się na 2500 m2, z czego na powierzchni 1500m2 umieszczonych zostało dziesięć kortów wyłącznie do badmintona, wyposażonych w najwyższej klasy wykładziny sportowe firmy Gerflor. Oprócz kortów na terenie kompleksu znajdują się dwie sale do fitnessu i trzy klatki do squasha. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy także sauny i gabinet kosmetyczny, pomieszczenia w których mogą zrelaksować się i odpocząć po intensywnych ćwiczeniach.

Na terenie City Sports prowadzone są zajęcia z fizjoterapeutą. Gabinet jest ogólnodostępny, nie tylko dla klientów korzystających z zajęć na hali. Działa też kawiarnia, w której można napić się pysznej kawy w oczekiwaniu na zakończenie zajęć.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo każdemu Klientowi korzystającemu z oferty hali sportowo-rekreacyjnej zakładana jest indywidualna karta członkowska/depozytowa, która umożliwia opłacenie kortów i zajęć fitness, a także otwiera szafkę ubraniową oraz pozwala dokonać zakupów w sklepiku lub automacie na przekąski.

Do City Sports łatwo można dojechać obwodnicą S8 lub ulicą Bolesława Krzywoustego.

Jesteśmy czynni przez 7 dni w tygodniu od godziny 7.00 do 23.00. Zapraszamy!

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.