Classic Fitness

Classic Fitness

Wrocław
Pl. Dominikański 3, 50-159 Wrocław
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Klub Classic Fitness znajduję się w Galerii Dominikańskiej od czasu jej powstania. Został otwarty w 2002 roku i był pionierem w branży fitness we Wrocławiu. W ciągu 10-ciu lat obecności na rynku zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do dalszego rozwoju. Aby sprostać Państwa rosnącym wymaganiom postanowiliśmy zmodernizować Nasz klub oraz poszerzyć jego ofertę.

Obecnie mają Państwo do dyspozycji ponad 1000 m kw. na dwóch kondygnacjach. Mogą Państwo korzystać z najnowocześniejszego na świecie sprzętu Cardio marki Life Fitness (elevation) z virtual trainerem oraz dotykowymi ekranami LCD. Posiadamy także: trzy przestronne i profesjonalnie wyposażone sale do zajęć grupowych, strefę wolnych ciężarów, przestrzeń do treningu personalnego z hitami światowego fitnessu TRX, bramą DAP oraz Bosu, salon masażu, chilloutową strefę relaksu z sauną, solarium, barek fitness, WiFi, darmową kafejkę internetową. Dobra lokalizacja, gdyż znajdujemy się w sercu 

Wrocławia, pozwala Państwu na połączenie treningu w Naszym klubie z innymi sferami życia. Dodatkowo, członkowie Naszego klubu mają 30% rabatu na karty parkingowe. Dla pozostałych klientów pierwsza godzina jest gratis.

Najważniejszą jednak rzeczą jaką mamy Państwu do zaoferowania są ludzie tworzący niepowtarzalny klimat w klubie. Klubie, który nie jest jednym z wielu fitnessów należących do wielkiego konsorcjum, ale jest jedyny i wyjątkowy, a uwaga właścicieli i pracowników skierowana jest na ciągłe jego doskonalenie. U Nas nie poczujesz się pozostawiony sam sobie. Znajdziesz się w miejscu gdzie możesz zrealizować swój trening i jednocześnie miło spędzić czas.

Wejście do Classic Fitness znajduje się na poziomie parkingu 4 C. Mogą Państwo dostać się do Nas: 

  • od strony Bramy Oławskiej 
  • od strony Fosy Miejskiej (ul. Podwale) 
  • bezpośrednio z Galerii Dominikańskiej

Dojazd komunikacją miejską: 

  • Tramwaje: 2, 3, 4, 5, 10, 11, 17, 20, 23, 33Plus 
  • Autobusy: C, D, E, N, K, 114, 120, 122,

Zapraszamy serdecznie!

Zespół Classic Fitness

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.