CORE STUDIO

CORE STUDIO

Warszawa
Sułkowicka 2 / 4, 00-746 Warszawa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

W CORE STUDIO nawiązujemy do tradycyjnej metody Josepha Pilatesa, z wykorzystaniem sprzętów jego pomysłu. Reformer - łóżko pilates i Chair - krzesło pilates. Charakteryzuje się ona dynamicznym systemem ćwiczeń, który sprawia, że zajęcia nie są nużące, a jak mawiał twórca metody:

" Po 10 sesjach - poczujesz różnicę, po 20 sesjach - zobaczysz różnicę, po 30 sesjach - będziesz mieć nowe ciało!"

Ćwiczenia te zapewniają równomierny rozwój ciała, z jednoczesnym budowanie siły środka - core, czyli mięśni brzucha i mięśni przy kręgosłupie, które stanowią centralny punkt naszego aparatu ruchu. Ułożone w odpowiedniej kolejności i wykonywane z precyzją sprawiają, że rzeźbimy mięśnie przy jednoczesnym rozciąganiu ciała,gdzie przez cały czas towarzyszy nam praca brzucha. Nasz kręgosłup staje się gibki i silny, a mięśnie smukłe i sprężyste, co daje nam energię i zdrowy wygląd, dlatego mówi się, że jest to gimnastyka lecznicza. 

W CORE STUDIO proponujemy zajęcia metodą pilates na różnych poziomach trudności, zarówno na matach z wykorzystaniem przyborów typu obręcze, piłki gimnastyczne, taśmy, drążki, rollery itp., jak i na specjalistycznym sprzęcie Peak Pilates.

Trening na reformerach i krzesłach pomaga udoskonalić ćwiczenia, dzięki czemu szybciej osiągamy zamierzone cele, zarówno w kształtowaniu sylwetki, jak i w uzyskaniu sprawności funkcjonalnej. To również doskonała alternatywa, dla sportowców wyczynowych, rekreacyjnych, tancerzy, jako trening wspomagający.

Zajęcia prowadzone sąindywidualnie, a także w małych grupach (3-5 osób), na terenie ekskluzywnego salonu SPA Ce-Ce Beauty Clinic na Mokotowie.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.