Dojo Kosodan

Dojo Kosodan

Gdańsk
Kartuska 377, 80-125 Gdańsk
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Jesteś świadomy wagi sprawności fizycznej ? Widzisz potrzebę uaktywniania siebie i własnego dziecka w zakresie rekreacji, sportu i zabawy ? Chcesz spędzić czas w miłej niekrępującej, kameralnej atmosferze ?  Przyjdź do nas.  Zajmiemy się tobą i młodym sportowcem.  Gdy twoje dziecko ćwiczy Ty nie musisz w tym czasie szukać dla siebie zajęcia. My mamy szereg propozycji dla Ciebie.

 

Nasz KLUB przygotowaliśmy z myślą o osobach zainteresowanych podnoszeniem sprawności fizycznej i nabywaniem umiejętności z zakresu treningu fitness i różnych sportów walki. Obiekt przystosowany został profesjonalnie do treningu sztuk walki, judo, karate, BJJ, aikido i innych. Jest to również bazowa sala treningowa zawodników sekcji judo UKS CONRAD Gdańsk, oraz innych profesjonalnych sekcji sportowych.

OBIEKTY DOJO o powierzchni 170 m2 wyposażone w TATAMI, gdzie dodatkowo znajdują się lustra, drabinki gimnastyczne, liny i worki treningowe

SALA DANCE / FITNESS o powierzchni 100 m2 z lustrami i specjalnym stelażem do zajęć TRX SYSTEMU Reebok, gdzie realizujemy: taniec, fitness, ZUMBE inne zajęcia z naszego bogatego planu.

OGRÓD - TEREN ZIELONY.  Z sali DANCE jest wyjście na ogród - teren zielony ze stawem przygotowywany obecnie do celów rekreacyjnych z możliwością prowadzenia zajęć CROSS FIT

SIŁOWNIA o powierzchni 125 m2 z profesjonalnym, wielofunkcyjnym sprzętem marki TITAN, używanym przez siły zbrojne USA, Wojsko Polskie i inne służby. Funkcjonalność tego wyposażenia pozwala rozwijać się zarówno początkującym i zaawansowanym adeptom body building. Dodatkowo w siłowni znajdują się maszyny CARDIO.

MASAŻ i REHABILITACJA W naszej propozycji znajdzie się również oferta masażu i zabiegów rehabilitacyjnych do realizacji na życzenie klienta.

SKLEP SPORTOWY Tu zamówisz profesjonalny sprzęt do sportów walki, oraz akcesoria niezbędne w treningu jaki realizujesz.

SAUNA Fińska sauna sucha - dla relaksu, zdrowia kontroli wagi klub oferuje saunę fińską, z której jednorazowo może korzystać do ośmiu osób. Polecamy miłośnikom ciepła i relaksacyjnej muzyki.

CAFE BAR Do dyspozycji klubowiczów i ich gości kawiarnia klubowa z bezprzewodowym i bezpłatnym WiFi i telewizją. Zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas relacji telewizyjnych z imprez sportowych.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE Nasz obiekt możesz wynająć na swoją indywidualną imprezę, urodziny, imieniny lub inną okoliczność. Oferujemy przygotowanie imprezy, organizację CATERINGU, możliwość skorzystania z sauny podczas imprezy inne usługi na życzenie klienta.

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.