Fabryka Energii - Centrum Jogi

Fabryka Energii - Centrum Jogi

Wrocław
Św. Antoniego 2 / 4, 50-073 Wrocław
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Wrocław zawsze marzył o pięknych szkołach jogi, spoglądając zazdrośnie na to co oferuje Warszawa czy Kraków swoim mieszkańcom. Przez wiele lat uparcie dążyliśmy do celu, aby dać Wrocławianom takie miejsce. Czas spędzony z naszymi uczniami w wynajętych salach gimnastycznych dobiegł końca i z radością możemy oddać się praktyce jogi w jednej z najbardziej profesjonalnie działających szkół jogi w Polsce.

Jako jedyna szkoła jogi we Wrocławiu posiadamy profesjonalnie urządzony lokal, recepcję, szatnie, sanitariaty, sklep z akcesoriami do jogi i jedną z najbardziej przestronnych sal do jogi w Polsce (140m2) z widokiem na Stare Miasto. Tylko u nas znajdziesz tak bogaty grafik zajęć od poniedziałku do soboty od godz. 7:00 do 21:00. W naszym centrum naucza bardzo wielu dyplomowanych i doświadczonych nauczycieli, uczestniczących regularnie w szkoleniach u najlepszych instruktorów z Polski i zagranicy. Jako jedyni we Wrocławiu oferujemy zajęcia jogi kręgosłupa, jogi dla seniorów, jogi dla młodzieży, jogi dla kobiet w ciąży. 

Nasza sala do jogi w Fabryce to miejsce kultowe. Wśród uczniów mamy: śpiewaczkę Filharmonii Narodowej, opiekuna szympansów we Wrocławskim ZOO, informatyka bankowego (w wolnych chwilach w pracy ćwiczy stanie na rękach), a także dyrektorów, kierowników, pracowników, którzy na ten jeden moment zrzucają garnitury i w spodniach dresowych oddają się rygorystycznej i wytrwałej pracy nad sobą i dla siebie.U nas nie ma klientów - wszystkich traktujemy jak swoich przyjaciół i ucznów. W zamian otrzymujemy podziękowania za „magiczne” uzdrowienie kręgosłupów, barków czy kolan. W rzeczywistości to ich ciężka i wytrwała praca pod naszym profesjonalnym okiem czyni te cuda - bo tutaj tworzymy pozytywną energię.

Jogę ćwiczą u nas wszyscy. Przychodzą mamy z dzidziusiami w brzuchu na jogę dla kobiet w ciąży, są studenci i młodzież na swoich grupach. Panowie lubują się w jodze jak im się „zepsuje” kręgosłup i na tej grupie stanowią większość. Zaś najstarsi, nawet 70 letni spotykają się na jodze dla seniorów. To my od sześciu lat w wakacje jesteśmy organizatorami Jogi w Parku we Wrocławiu pod Panoramą Racławicką. Przez całe wakacje można spotykać się z naszymi nauczycielami co niedzielę na bezpłatnej sesji jogi. Chętnie w akcje angażują się Wrocławskie media i miasto. Dzięki temu co roku już od 4 lat bijemy rekordy frekwencji, często przekraczającej 150 osób. Skąd nasza nazwa? Kiedyś na jednym z organizowanym przez nas wyjazdów wakacyjnych z jogą zaczepiliśmy chłopca, uczestnika zajęć jogi dla dzieci: - Kaziu zaczekaj. Powiedz nam co to jest joga? Spojrzał na nas z oburzeniem, jakbyśmy nie wiedzieli rzeczy oczywistych i powiedział: - Joga to Fabryka Energii. Po czym pobiegł dalej. I tak powstała nazwa naszego Centrum Jogi Wrocław.

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.