Fitness Energy Club

Fitness Energy Club

Wrocław
Krynicka 51, 50-555 Wrocław
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Oferujemy siłownię wyposażoną w nowy sprzęt renomowanej marki HES, obsługiwaną przez dyplomowanych instruktorów. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się różnorodne formy zajęć ruchowych, inspirowane przez najnowsze trendy światowego fitnessu. Zajęcia prowadzone są przez wysoko-wykwalifikowanych instruktorów rekreacji ruchowej oraz fitness. Proponujemy również indywidualnie dobrane zajęcia, odpowiednie dla potrzeb orazstopnia zaawansowania uczestników. Udział w tego typu zajęciach pozwala na czerpanie radości z energii, którą daje ruch, jednocześnie usprawniając ciało i umysł,uodparniając na stres i poprawiając samopoczucie oraz samoocenę. 

Klub wyposażony jest w urządzenia zgodnie z najnowszymi normami sanitarnymi wymiany powietrza oraz higieny osobistej. Jednocześnie kameralny klimat klubu ENERGY, jak i zaangażowanie przjaznej i otwartej załogi,pozwala na rozbudzenie wewnętrznej radości oraz energii w naszych klientach.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zadbać o swoje zdrowie, sprawność i sylwetkę, jednocześnie poszukując motywacji do ćwiczeń, najnowszych form fitness i profesjonalnego treningu, wszystko to znajdziesz w ENERGY FitnessClub.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.