Fitness Klub Spójnia

Fitness Klub Spójnia

Gdańsk
Słowackiego 4, 80-257 Gdańsk
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Fitness Spójnia to 20-letnie doświadczenie w kształtowaniu zdrowego stylu życia. Naszym celem jest wyrobienie wśród Naszych klientów "ŚWIADOMEJ POTRZEBY RUCHU".

Aby osiągnąć wytyczony cel zatrudniamy najlepszych instruktorów, którzy nieustannie uczestniczą w szkoleniach i konwencjach, aby podnosić swoje kwalifikacje i zapewnić Państwu najwyższy poziom zajęć. Kształcimy nowe kadry instruktorów wydając legitymacje Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Tradycją jest MARATON FITNESS odbywający się w grudniu z okazji Św. Mikołaja (patrz galeria zdjęć). W naszym obiekcie odbywają się konwencje i warsztaty dla instruktorów organizowane przez znane szkoły fitness w Polsce.

Oferta nasza skierowana jest do osób indywidualnych, firm, szkół oraz uczelni wyższych. Klub rozpoczął swoją działalność w 1993roku, na powierzchni 200 metrów kwadratowych, w 1996 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne zajęcia oraz powiększyliśmy park maszyn na siłowni. W 2007 dokonaliśmy kolejnych zmian łącząc dwie sale do ćwiczeń, na wskutek czego powstała jedna duża wyposażona w nowoczesny system nagłośnieniowy i oświetleniowy. Ustawiliśmy na niej scenę, tak aby uczestniczące w zajęciach osoby widziały instruktorów prowadzących zajęcia. Druga sala przystosowana jest do zajęć ruchowych i do gier zespołowych. Siłownia stanowi 1/3 powierzchni tj. 300 metrów kwadratowych.

W 2009r. oddaliśmy do użytku wyremontowaną bazę sanitarną tzn: 2 szatnie damskie, szatnię męską, prysznice, toalety, sauny parowe i na podczerwień. Szczycimy się tym, że klienci nasi korzystają z 1500 metrów kwadratowych powierzchni , co daje nam możliwość powiedzenia, że jesteśmy jednym z największych w Trójmieście fitnessów.

1 kwietnia 2011r udostępniliśmy sale w których odbywają się szkolenia, kursy i konferencje. Organizujemy tam również nasze cykliczne imprezy integrujące naszą fitnessową społeczność.

Nie spoczywamy na laurach, zależy nam aby maksymalnie poszerzyć naszą ofertę i dlatego        1 września 2012r otworzyliśmy gabinet masażu i rehabilitacji.

Jesteśmy dumni, że mamy wiernych Klientów, którzy ćwiczą z nami od początku istnienia fitness, liczymy również na tych, którzy dołączą do nas i będą z nami tworzyć kolejną historię Spójni. Serdecznie zapraszamy.

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.