FitnessEGO

FitnessEGO

Wrocław
Sienkiewicza 8a, 50-335 Wrocław
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Na uzyskanie dobrej formy nigdy nie jest za późno! Niezależnie od wieku czy też stanu kondycji zawsze możesz zrealizować marzenia o idealnej sylwetce, czynnym trybie życia i dobrym samopoczuciu. A my - specjaliści z EGO - chętnie Ci w tym pomożemy!

Naszym celem i misją jest kompleksowe opracowanie odpowiedniego programu, który dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, ułatwi szybkie osiągnięcie pełnej sprawności fizycznej oraz utratę zbędnych kilogramów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu, wieloletnim treningom oraz pracy w branży Wellness, wiemy jak należy poprowadzić i wesprzeć dążenia naszych Klientów. Uzyskanie zgrabnej sylwetki i poprawa kondycji w pojedynkę nie jest przecież łatwym zadaniem. Kluczem do sukcesu oraz przezwyciężenia własnych słabości jest zewnętrzna motywacja. Ponadto dobór odpowiednich ćwiczeń, poprawność ich wykonania oraz optymalna dieta, to zadania wymagające fachowej wiedzy, dlatego też warto jej poszukać u profesjonalistów.

Mając na uwadze, że sprawne funkcjonowanie ciała to podstawa dobrego wyglądu i samopoczucia, w naszych metodach pracy koncentrujemy się na doskonaleniu motoryki ruchowej. Odpowiednio dostosowane i nadzorowane ćwiczenia wpływają w istotny sposób na  równowagę, koordynację, siłę i wytrzymałość ćwiczącego. Przy wsparciu instruktorów i trenerów EGO już po krótkim czasie każdy uczestnik poczuje wyjątkową sprawność i lekkość.

Wiedząc, że właściwie dawkowany ruch jest najlepszym środkiem na wiele dolegliwości zdrowotnych, oferujemy wiele ćwiczeń terapeutycznych, które zostały opracowane na podstawie nowoczesnych koncepcji fizjoterapii takich, jak: Rolfing, Terapia Łańcuchów Mięśniowo – Powięziowych, FMS, PNF czy terapia manualna (Mulligan, McKenzie, Yumeiho, Lewitt).

Trenując z Fitness EGO, możesz mieć pewność, że każdy ruch, każde powtórzenie przybliży Cię do celu. W efekcie końcowym, Twoja sylwetka nabierze nowego kształtu, a Ty będziesz czuł się lepiej.

Zdrowie, piękno i sprawność to cechy, które drzemią w każdym z nas. Należy je tylko we właściwy sposób wydobyć.

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.