Fuego - Studio fitness i Tańca

Fuego - Studio fitness i Tańca

Wrocław
Zaporoska 39d, 53-519 Wrocław
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Fuego, to po hiszpańsku ogień - jest symbolem ciepła i energii. Te dwie cechy idealnie obrazują atmosferę w klubie: ciepła atmosfera i energiczne zajęcia. Codzienna gonitwa często nie pozwala nam poświęcić tyle czasu dla siebie, ile byśmy potrzebowali, zadbać o kondycję i dobre samopoczucie. Dlatego robimy wszystko, żeby poświęcona nam godzina Twojego czasu, była najlepiej spożytkowana w ciągu całego dnia. 

Fuego fitness wychodzi naprzeciw wymaganiom wszystkich zabieganych. Oferujemy naszym klientom wiele godzin popołudniowo-wieczornych, zajęcia poranne, a także weekendy. 

Wyspecjalizowana kadra zadba o prawidłowy trening i naukę kroków, zwracając uwagę na potrzeby każdego klienta. Udzielą rad i otoczą opieką, jak podczas indywidualnego treningu personalnego z dodatkową porcją zabawy w grupie.

Ciepła, życzliwa atmosfera i kameralny charakter obiektu sprawią, że poczujesz się u nas swobodnie i szybko się zrelaksujesz. Odpoczywając po treningu na miękkich pufach, wprawisz się w doskonały humor i oderwiesz się od codziennej prozy życia.  

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.