Good Luck Club

Good Luck Club

Gdańsk
Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Wierzymy, że ruch jest panaceum na wszystko. Obojętnie czy człowiek jest smutny, przemęczony, przepracowany, czy zmęczony latami swojego życia, w Good Luck nabierze nowej formy. Dlatego nasz klub jest dla wszystkich bez wyjątku, niezależnie od płci, wieku, czy zaawansowania marzeń na temat sprawności, kształtu sylwetki i rzeźby mięśni. Wysoko wyspecjalizowana oraz wyszkolona kadra, przygotowana jest do tego, by każdemu pomóc uzyskać założony cel.

Aktywna rekreacja to najlepszy rodzaj odpoczynku, jaki możesz sobie zaoferować.

 

Podczas procesu odchudzania istotną rolę odgrywają Ćwiczenia Kardio. Inaczej mówiąc -ćwiczenia aerobowe - to takie, przy których mięśnie produkują energię przy wykorzystaniu procesów tlenowych.

Ćwiczenia aerobowe możemy scharakteryzować jakodługotrwałe jednostajne, z reguły angażujące duże grupy mięśni. W trakcie takich ćwiczeń serce pracuje równomiernie, pompując do mięśni bogatą w tlen krew, umożliwiając im tym samym produkcję energii w procesie spalania tlenowego.

Po początkowym etapie, w którym mięśnie spalają swoje podręczne źródło energii – glikogen, sięgają one po następne źródło- zmagazynowane w organizmie tłuszcze.

Podczas wysiłku aerobowego spalaniu ulegają właśnie tłuszcze.

Dzięki rowerom, steperom, crosstrainerom i bieżniom pozbędziesz się zbędnych kilogramów oraz poprawisz  stan układu krążenia.

Nasze maszyny – dzięki specjalnemu programowi - dostarczą ci informacji o efektywności treningu – czasie, tempie, tętnie czy spalanych kaloriach.

Każdy z naszych klubowiczów ma możliwośc otrzymania Klucza Wellness, który pozwala na kontrolowanie naszych treningów. Trener układa nam na takim kluczu trening ukierunkowany na nasze potrzeby i cele. Nam pozostaję jedynie ćwiczenia i  wytrwałość w dążeniu do celu ponieważ klucz  podłączony do konkretnej maszyny pokazuję w jaki sposób i jak długo mamy ćwiczyć.

Pamiętaj jesteśmy tu po to by pomóc osiągnąć Ci Twoje cele.

 

Podczas redukcji wagi warto pokazać się na siłowni ponieważ nasze mięśnie nawet w tym trudnym dla nich okresie również potrzebują aby o nie zadbać.

Zmniejszenie masy ciała nie musi wiązać się ze spadkiem masy mięśniowej a nawet nie powinno, aby zapobiec  katabolizmowi mięśniowemu potrzebujemy oprócz odpowiedniej porcji białek także odpowiedniego treningu. W związku z tym iż jesteśmy osłabieni trening nie powinien być za bardzo intensywny, powinniśmy trenować  na 50-60% naszych możliwości.

Ćwiczenia zazwyczaj nieskomplikowane najlepiej na maszynach i tutaj olbrzymia rolawellness systemu który to odpowiednio dopasuje ilość powtórzeń i przerwy pomiędzy ćwiczeniami oraz intensywność ćwiczeń na właściwym poziomie.Nasze ciało będzie się zmieniać na lepsze ale bez utraty cennej masy mięśniowej przez co unikniemy efektu wiszących mięśni i szybciej będziemy mogli powrócić lub dotrzeć do zamierzonej formy.

Każdemu klubowiczowi proponujemy Trening Wprowadzający, jest on ważnym elemntem rozpoczęcia naszej przygody z siłownią ponieważ Istruktor pokazuję nam jak poprawnie korzystać ze wszystkich maszyn.

Trener znajduję się na siłowni o każdej porze by służyć pomocą i radami dotyczącymi ćwiczeń. Ważne jest by na bierząco konsultować nasze wyniki z profesjonalistami, którzy zmodyfikują i ulepszą trening do naszych możliwości.

Rehabilitacja jest prawie tak stara jak ludzkość. Zasady i metody stosowane obecnie w leczeniu usprawniającym mają wiekowe tradycje. W czasach współczesnych, w których podziwiamy wspaniałe osiągnięcia naukowe, zwłaszcza w dziedzinie techniki, często zapomina się o tym, że na całokształt tych osiągnięć składa się doświadczenie lat, a nawet wieków.

Rehabilitacja w swym obecnym ujęciu i formie organizacyjnej stanowi nowy kierunek działania i postępowania w dziedzinie ochrony zdrowia oraz rozwijania i utrzymywania jak najlepszej sprawności fizycznejczłowieka.

Masaż dla osób chcących pozbyć się paru kilogramów ma istotny wpływ wterapii odchudzającej. Podczas masażu odchudzającego zachodzi poprawa trawiennych funkcji układu pokarmowego, poprawia się perystaltyka jelit, polepsza się wchłanianie pokarmu oraz zwiększa się zdolność do wydzielania gruczołów.

Masaż to również forma relaksu, która jest potrzebna każdmu kto chce zregenerować swoje siły po ciężkim treningu. Odpowiednio dobrana forma pozwala na przygotowanie organizmu do dalszych ćwiczeń.

 

Strefa Relaksu klubu, to miejsce, gdzie można odszukać spokój i poczuć się naprawdęzrelaksowanym.

W niesamowitej atmosferze nastrojowych świec, aromatycznych zapachów i wyciszającej muzyki można odnaleźć harmonię ciała i ducha.

Do dyspozycji klientów są: sauna parowa, sauna fińska, sauna infrared (na podczerwień), grota lodowa - miejsce ze śniegiem, gdzie w przerwie pomiędzy kolejnymi seansami saunowania możemy schłodzić rozgrzane ciało.Do odpoczynku zapraszamy do rozświetlonej ciepłym cynamonowym światłem strefy relaksu, z wygodnymi fotelami, leżakami w magicznej atmosferze zapachów cynamonu, cedru i pomarańczy.

Trening personalny forma aktywności przeznaczona dla każdego-niezależnie od wieku, płci, indywidualnych możliwości i potrzeb treningowych. Pozwala całkowicie skupić się na oczekiwaniach osoby trenującej, co jest bardzo istotne z uwagi na wyjątkowość każdego z nas.

Ponadto reakcje organizmu na obciążenia treningowe mogą być bardzo zróżnicowane i dlatego metody treningowe powinny być dobierane ze szczególna starannością i uwagą, aby zapewnić komfort treningu i dopasować formy ruchu jak najlepiej do osobowości trenującej osoby. Trening personalny pozwala tworzyć  indywidualne rozwiązania. 

Trener opiekuję się Tobą przez cały czas trwania treningu, motywuję i profesjonalnie pokazuję jak dobrze ćwiczyć przez co rezultaty są dwa razy szybciej widoczne, a Ty jesteś zadowolony i chętny do dalszych działań.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.