Gymnasion Fitness Club

Gymnasion Fitness Club

Gdańsk
Rajska 10, 80-850 Gdańsk
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Do skorzystania z siłowni zachęcamy tych z Państwa, których celem jest modelowanie sylwetki oraz spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Przestronne sale treningowe do ćwiczeń siłowych oraz kardio wyposażone są w profesjonalne, najwyższej generacji urządzenia wiodących firm:

  • TECHNOGYM
  • CYBEX
  • PRECOR
  • STAR TRAC
  • DAVID

Starannie dobrany trening, dopasowany indywidualnie do potrzeb, oczekiwań a także predyspozycji klienta wykonują Państwo pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Zawsze obecni na sali instruktorzy czuwają nad prawidłowością wykonywanych ćwiczeń.

Na specjalne życzenie klienta można skorzystać z oferty treningu personalnego*

Tak realizowany program ćwiczeń okaże się w pełni efektywny i już wkrótce będzie możliwe obserwowanie pierwszych pozytywnych efektów.

Wyznacz sobie cel. Z nami go osiągniesz!

Miejsce, które wyśmienicie relaksuje i wprowadza nas w dobry nastrój. Dzieję się tak z dwóch powodów; po pierwsze dlatego, że światło, również sztuczne, stymuluje wydzielanie przez nasz organizm endorfin – słynnego hormonu szczęścia. Po drugie: już kilku- czy kilkunastominutowe sesje dają naszej skórze pożądany efekt opalenizny. Dzięki niemu ciało uzyskuje zdrowy i atrakcyjny koloryt.

Poza tym, kto z nas nie lubi zanurzyć się w fali ciepła, tak przyjemnie rozleniwiającego i pozwalającego rozluźnić się nieco napiętym po treningu mięśniom?

Kąpiel w solarium wymaga, oczywiście, zastosowania odpowiednich kosmetyków, które nie tylko przeciwdziałają wysuszeniu skóry, ale często również przyspieszają proces opalania. Warto skorzystać takiej opcji choćby dlatego, że krócej wystawiamy ciało na działanie promieni UV.

Możemy również zastosować kosmetyki z faktorami, zwłaszcza na miejsca, które należy chronić przed opalaniem, (np. pieprzyki, blizny).

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.