Infinity Fitness

Infinity Fitness

Kraków
Reymonta 22, 30-125 Kraków
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Zajęcia fitness prowadzone są według programu grupowego. Kadra Infinity pragnie dostarczać rozwiązań , urozmaicać zajęcia na wszelkie sposoby tak, aby nigdy zajęcia nie były nudne. Zajęcia odbywają się w rytm muzyki a ich rodzaje ukierunkowane są na zaspokojenie potrzeb, celów klientów. Instruktorzy Infinity przygotowują z wielką starannością ćwiczenia, tak aby były: efektywne, bezpieczne i ekscytujące. Dlatego tak wiele osób powraca na zajęcia.Zależy nam, by zarażać pozytywną energią, dobrym samopoczuciem , zdrowiem.Fitness to aktywność , sprawność fizyczna, zdrowie, które w naszym klubie są w zasięgu ręki. Wystarczy chcieć popracować nad swoim ciałem. Niewątpliwie zajęcia grupowe są źródłem radości i osiągnięcia wyższej jakości życia.

Oferta zajęć fitness dzieli się na FORMY WZMACNIAJĄCE o średniej intensywność, na których wzmacniamy układ mięśniowy , krążenia , a ćwiczenia są dłuższe z małymi obciążeniami przy użyciu sztang, hantli, tubingów, piłek.

FORMY KONDYCYJNE - pobudzenie przemian tłuszczowych. Polecane dla osób lubiących choreografię, ciągły ruch, nastawionych na spalanie o średniej i dużej intensywności w zależności od rodzaju zajęć i stopnia zaawansowania. Zaangażowane są wszystkie partie mięśni.

FORMY MENTALNE - dążące do wzmocnienia poprzez koncentrację, harmonię, relaks. Ćwiczeni wpływają na poprawę chorób związanych z kręgosłupem , angażują mięśnie głębokie.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.