Jogamudra

Jogamudra

Warszawa
Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Joga jest starożytną sztuką życia towarzyszącą człowiekowi od zarania dziejów. Sztuką pozwalającą zrozumieć sens istnienia, odnaleźć równowagę i zdolność spokojnego patrzenia na życie we wszystkich jego aspektach. Joga jest drogą - zatem każdą ścieżką samorozwoju, każdym osobistym wysiłkiem, jaki podejmujemy, aby odpowiedzieć sobie na pytania: Po co żyję? Co ja tu robię? Jaki jest sens życia?

Już od 2005 roku tworzymy Pracownię Jogi -  Yogamudra z myślą o tym, abyś wraz z nami mógł zbliżyć się do odpowiedzi na te pytania. To miejsce, w którym mamy szczęście spotykać bratnie dusze na swojej drodze, ludzi poszukujących mądrości u źródła życia. Miejsce, w którym niezależnie od ścieżki, jaką podążasz będziesz mógł/mogła podzielić się również swoim doświadczeniem. Miejscem, w którym mamy nadzieję, że odnajdziesz inspirację do dalszych poszukiwań....

Pracowni Jogi oferujemy codzienne zajęcia hatha jogi. Praktyka ta polega na systemie świadomie wykonywanych pozycji ciała (asan) oraz pracy z oddechem (pranajama), pozwalajacych skontaktować się z własnym wnętrzem niezależnie od religii czy doktryny życia jaką się kierujesz.

Odnajdziesz u nas zatem zajęcia początkujące i ogólne - zawierające praktykę pozycji jogi w zależności od własnego doświadczenia, które są prowadzone w stylu wg. metody Iyengara (z naciskiem na precyzję i świadomość ustawienia ciała) oraz Vinyasa (sekwencje płynnie wykonywanych  pozycji jogi z naciskiem na ruch i oddech). Mamy też specjalne sesje kobiece - dla joginek chcących odkrywać w sobie naturalną cykliczność życia, poświęcone praktyce podczas miesiączki, ciąży i menopauzy. Dla osób pragnących praktykować  wykorzystanie jogi w profilaktyce zdrowia kręgosłupa powstały natomiast zajęcia jogi kręgosłupa.

Oferujemy również cyklicznie warsztaty wyjazdowe, podczas których możesz odetchnąć od codziennego zgiełku, zatrzymać się, odkryć źródła wewnętrznej siły, spokoju i radości życia w otoczeniu urzekającej natury. Od 2005 roku zorganizowaliśmy już ponad 80 takich wyjazdów w pięknych miejscach w Polsce, a raz także na greckiej wyspie Aegina.

Podczas warsztatów wyjazdowych poza regularną praktyką pozycji jogi - asan,prowadzimy też   zajęcia oddechowe - poświęcone subtelnej pracy z energią życiową (prana) przenikającą nasze ciała i sesje medytacji – pogłębiające zdolność koncentracji i wglądu w siebie.

Inspirację odnajdujemy w przekazie mistrza jogi Śri BKS Iyengara, według przekazu którego praktykuje większość nauczycieli w Pracowni. Czerpiemy z codziennego życia z naszymi rodzinami, przyjaciółmi i bliskimi. Czerpiemy inspirację z doświadczenia, jakie wnosi każdy, kogo spotkamy na naszej drodze, za co jesteśmy i Tobie głęboko wdzięczni.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.