Jogapark

Jogapark

Warszawa
Usypiskowa 17, 02-386 Warszawa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Witamy w jogapark!! – miejscu o wyjątkowej atmosferze i unikalnej lokalizacji, którego misją jest wspieranie każdej  odwiedzającej nas osoby na drodze do osiągnięcia harmonii i równowagi w życiu codziennym, wypracowania pięknej sylwetki, pokochania swojego ciała i zdobycia  oraz umocnienia pewności siebie, a w efekcie odczuwania pełnej radości życia każdego dnia !!

Lokalizacja naszej szkoły – w Parku Szczęśliwickim – sprzyja skupieniu, relaksowi, uspokojeniu myśli oraz odczuwaniu harmonii z naturą.  Prowadzimy zajęcia na sali z widokiem na zieleń parku i Górki Szczęśliwickiej oraz w ciepłe dni na tarasie z rozległym widokiem na park i jeziorko!

Szkoła jogapark współpracuje z ludźmi z pasją i głębokim zrozumieniem wszelkich form ruchu, a w szczególności jogi i tańca.  Wierzymy, że uda nam się zachęcić do skorzystania z naszej oferty osoby uprawiające inne formy ruchu, jak również te zapracowane, zabiegane i planujące dopiero rozpocząć swoją przygodę z ruchem.

Joga – jako forma ruchu przyjazna dla ciała i ducha, delikatna, ale wymagająca, jest idealnym rozpoczęciem przygody z ruchem lub uzupełnieniem innych lubianych form aktywności, nasi nauczyciele jogi uczą jak najefektywniej wykorzystać dobrodziejstwo lekcji jogi.

Oferujemy również zajęcia Pilates i zajęcia jogi na zdrowy kręgosłup dla tych, którzy odczuwają dolegliwości w różnych partiach kręgosłupa, które przeszkadzają w uprawianiu różnych ulubionych form ruchu lub po prostu nie dają spokoju w życiu codziennym.

Dla miłośnikow ruchu w rytm muzyki, proponujemy zajęcia orientalnego tańca brzucha, eksperymentalnego tańca Tribal Fusion oraz planujemy uczyć Państwa kroków podstawowych tańcow latynoskich – a szczególnie ekspresyjnej Salsy – dla wszystkich zakochanych w tych gorących rytmach. Dlatego warto śledzić nasze Aktualności oraz zapisać się na nasz Newsletter – mamy jeszcze wiele ciekawych pomysłów!!!

Jogapark zachęca do elastycznego stylu życia – dosłownie i w przenośni !!

Serdecznie zapraszamy!

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.