Klub Fitness Marlet

Klub Fitness Marlet

Gdańsk
Piastowska 90e, 80-329 Gdańsk
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

W GRUPIE RAŹNIEJ

Wybierz nowoczesne i efektywne zajęcia grupowe. Stworzyliśmy dla Ciebie i oddajemy do Twojej dyspozycji nasz klub oraz grafik wypełniony NAJLEPSZYMI ZAJĘCIAMI.

Wiadomo, że w grupie szybciej osiągniesz wymarzone efekty. Grupa nadaje rytm, motywuje, a co najważniejsze – w grupie jest raźniej! 

U nas ZAJĘCIA DOPASOWANE są do umiejętności grupy – nigdy odwrotnie. Zajęcia odbywają się zawsze a nie jak w innych klubach przy min 5 osobach!

RODZINNA ATMOSFERA

STAWIAMY NA RELACJE. Wierzymy, że zajęcia to nie tylko wykonywanie ćwiczeń – to przede wszystkim czas świetnej zabawy! Zabawy z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Staramy się, żebyś zawsze „wpadała” do nas z uśmiechem na ustach! W naszym-Waszym klubie nie ma możliwości żebyś była anonimowa - POZNAJMY SIĘ

CZYSTO I PRZYTULNIE

Wiemy, że czystość w klubie fitness to podstawa! Dokładamy wszelkich starań żebyś CZUŁA SIĘ U NAS KOMFORTOWO. Przebieralnię, kabiny prysznicowe, toaletę i sale treningowe sprzątamy codziennie

Jesteśmy klubem stworzonym dla Pań, które chcą dbać o swoje zdrowie lecz unikają miejsc gdzie stają się małym punktem na mapie w gwarze ciężkiego sprzętu siłowego. Dzięki niepowtarzalnej kameralnej atmosferze każda Pani znajdzie tu swoje miejsce do którego wróci aby w miłym klimacie zrelaksować się na saunie czy podczas masażu i dotlenić na zajęciach ruchowych. Wychodząc naprzeciw Paniom, które dbając o swoje zdrowie oraz tak cenny w dzisiejszych czasach czas chciałyby również w tym samym miejscu zadbać o wygląd zewnętrzny przygotowaliśmy kompleksowe usługi w których znajdują się zabiegi kosmetyczne.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.