Korty Tenisowe Wieczysta

Korty Tenisowe Wieczysta

Kraków
Chałupnika 16, 31-464 Kraków
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Korty zlokalizowane są w centrum Krakowa, gdzie oferujemy usługi dla Państwa przez okrągły rok.

W sezonie letnim do Państwa dyspozycji oddajemy 7 kortów tenisowych o nawierzchni naturalnej (mączka ceglana) oraz 2 ściany treningowe. Korty nasze charakteryzują się najwyższą jakością, gdyż przed każdym sezonem letnim przechodzą generalny remont, na który składa się m.in. całkowita wymiana nawierzchni.

W sezonie zimowym oferujemy Państwu 4 korty ziemne w ogrzewanym balonie najnowszej generacji (hala pneumatyczna) połączonym tunelem z szatnią.

Dla zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i wygody, oddajemy do dyspozycji 2 szatnie (damska i męska) z zamykanymi szafeczkami, natryskami oraz toaletami. Bezpośrednio przy kortach znajduje się bezpłatny parking. Na naszym obiekcie prowadzony jest sklepik ze sprzętem tenisowym, gdzie nasi pracownicy chętnie doradzą przy doborze odpowiedniego dla Państwa obuwia oraz rakiet tenisowych. Prowadzimy również serwis sprzętu tenisowego (drobne naprawy sprzętu, wymiana naciągu w rakiecie itp.). Mamy też coś dla spragnionych i zmęczonych grą oraz osób oczekujących oferując bogaty asortyment napojów zimnych i ciepłych serwowanych w bufecie, gdzie można też zjeść coś słodkiego.

Oferujemy lekcje nauki i doskonalenia gry w tenisa dla dzieci a także dorosłych, indywidualnie oraz w grupach. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska PZT i instruktorska z uprawnieniami AWF i MEN. Lekcje nauki oraz doskonalenia gry w tenisa prowadzimy również w językach obcych: angielski, niemiecki.

Organizujemy również na naszym obiekcie turnieje, imprezy integracyjne dla firm i osób prywatnych.

W swojej ofercie mamy również świadczenie usług w zakresie budowy od podstaw kortów tenisowych.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.