Lech Kort

Lech Kort

Warszawa / Bemowo Górce
Kazubów 14, 01-466 Warszawa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Nasza hala tenisowa wykonana jest z konstrukcji stałej o nawierzchni ziemnej ceglanej. Jest ona otwarta przez cały rok. Naszym klientom udostępniamy cztery korty, które są ogrzewane i oświetlane. Dzięki naszej ofercie możliwa jest zarówno nauka gry w tenisa od podstaw, jak i doskonalenie nabytych już umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia nauki gry w tenisa prowadzone są w grupach oraz indywidualnie. Na terenie obiektu znajduje się również punkt serwisu rakiet.

Zajęcia prowadzą trenerzy Polskiego Związku Tenisa i Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Tenisa – byli zawodnicy z wieloletnim doświadczeniem (absolwenci warszawskiej AWF). Jesteśmy zgranym zespołem trenerskim, pasjonatami tej wspaniałej dyscypliny od najmłodszych lat. Naszym głównym celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności tenisowych jakie sami  zdobywaliśmy wkraczając w piękny świat tenisa tak jak to robią teraz nasi mali tenisiści.

Nasz program szkoleniowy oparty jest na wieloletnim doświadczeniu i metodach nauczania zgodnych z najnowszymi standardami światowego tenisa. Pozytywne podejście do każdego ucznia i miła atmosfera na zajęciach procentują szybkimi postępami w nauce. Ambitnym oferujemy trening pod kątem tenisa zawodniczego.

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.