LOCALES - Fitness Club, Wellness & Restaurant

LOCALES - Fitness Club, Wellness & Restaurant

Pogórze
Krasicikiego 3, 81-198 Pogórze
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Nasz Klub jest jednym z najnowocześniejszych klubów na świecie. W otoczeniu luksusu, pod opieką profesjonalnej kadry instruktorskiej, w miłej i przyjaznej atmosferze zadbasz o swoje zdrowie, sprawność fizyczną oraz nadasz swojemu ciału młody i atrakcyjny wygląd.

Podchodząc indywidualnie do każdego z Klubowiczów fitness dobieramy personalny trening uwzględniający Wasze cele, które chcecie osiągnąć, poziom sprawności fizycznej, wiek oraz preferencje dotyczące formy aktywności ruchowej. Jako jedyny klub fitness w trojmiasto umożliwia Ci korzystanie z wiedzy naszych instruktorów personalnych bez ograniczeń oraz dodatkowych opłat.

Wyposażenie klubu reprezentuje światowe trendy fitness takie jak:

  • maszyny firmy TECHNOGYM, wyróżnionej między innymi przez MKOl,
  • sprzęt firmy SCHWINN, to przełomowy produkt w dziedzinie rowerów stacjonarnych do treningów grupowych,
  • jako jedyny klub w Trójmieście posiadamy ściankę Kinesis, na której możliwe jest wykonanie ponad 200 różnych ćwiczeń stanowiących uzupełnienie treningu dla każdego ćwiczącego bez względu na kondycję, sprawność oraz wiek.

Z myślą o osobach starszych jak i będących w trakcie rehabilitacji proponujemy zajęcia w systemie obwodowym Easy Line oraz Kinesis, który w sposób bezpieczny pozwala przeprowadzić trening ogólnowzmacniający pod okiem instruktora fitness . Oprócz strefy treningu siłowego posiadamy również przestronną salę do ćwiczeń aerobowych, w której odbywają się zajęcia choreograficzne, kształtująco – wzmacniające, taneczne oraz relaksująco – medytacyjne. Ważnym elementem dbałości o zdrowie jest ogólnie pojęta odnowa biologiczna. Aby skutecznie wspomóc regenerację organizmu możemy skorzystać ze strefy Spa & Wellness, w skład której wchodzą sauna sucha, parowa, infrared (na podczerwień) oraz sauna Bio.

Chcąc zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie klientów jako jedyny Klub Fitness w Gdyni proponujemy zabiegi w kriokomorze, której podstawowe walory to podniesienie poziomu odporności organizmu, podwyższenie wydolności fizycznej oraz przyspieszenie tempa regeneracji organizmu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów zastosowaliśmy szereg nowatorskich rozwiązań umilających spędzanie czasu w naszym Klubie.

Podstawową innowacją identyfikacji klienta jest system Finger Print pozwalający na korzystanie z szatni, baru i restauracji bez konieczności używania kart, kluczyków, czy gotówki.

Każdy z nas ceni sobie łatwość dostępu, a dzięki rejestracji on line każdy nasz Kient może zapisać się na ulubione przez siebie treningi w każdym momencie, w dogodnym dla siebie terminie.

Jak wiadomo, dla każdego trenującego podstawą jest żywienie. W związku z tym nasza klubowa restauracja oferuje koktajle i soki ze świeżych owoców oraz odżywki i suplementy najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy maszyn gastronomicznych serwujemy smaczne, zdrowe i zawsze świeże posiłki.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.