Mamoiselle Bielany

Mamoiselle Bielany

Warszawa
Mistrzowska 15, 01-929 Warszawa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Kiedy zaczynałam własną przygodę z fitnessem, nie podejrzewałam nawet, że stanie się on tak istotnym elementem mojego życia. W momencie zajścia w ciążę nie chciałam rezygnować z czegoś tak dla mnie ważnego - nie mogłam sobie wyobrazić, żebym na ten czas miała zrezygnować z ruchu. Chciałam uczestniczyć w zajęciach dostosowanych do mojego stanu, szukałam miejsca gdzie miałabym kontakt z innymi ciężarnymi, gdzie mogłabym wymienić się własnymi doświadczeniami i porozmawiać o swoich emocjach.

Z własnego doświadczenia wiem, że okres wyjątkowych dziewięciu miesięcy, poród oraz opieka nad dzieckiem wiąże się z dużym obciążeniem fizycznym. Dlaczego więc, wzorem sportowca przed ważnym startem, nie przygotować się do tych trudnych chwil? Z myślą o kobietach w ciąży i dzielnych mamach, stworzyłam miejsce gdzie można nie tylko odzyskać i/lub utrzymać dobrą formę fizyczną, ale także odnaleźć spokój i relaks. 

Klub Mamoiselle jest miejscem stworzonym z myślą o TOBIE. Jest miejscem, gdzie odnajdziesz wewnętrzną harmonię ciała i umysłu, po to by czerpać jak najwięcej radości i satysfakcji z byciaMamą.

Szukasz sposobu na radzenie sobie z dolegliwościami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą  okres ciąży? Chcesz jak najlepiej przygotować swoje ciało do porodu i ułatwić sobie  późniejszy powrót do formy? To możliwe! Już teraz zacznij ćwiczyć z Nami w Klubie Mamoiselle

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.