MANUFAKTURA ZDROWIA - Fitness & Gym

MANUFAKTURA ZDROWIA - Fitness & Gym

Zabierzów
Krakowska 280, 32-080 Zabierzów
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Manufaktura zdrowia jest złotym środkiem na dobre samopoczucie. Najlepsza w Krakowie kadra instruktorska zaopiekuje się Tobą na prawie 800m2: siłowni wyposażonej w najlepszy sprzęt cardio, izotoniczny i wolne ciężary, sali fitness, na której zajęcia prowadzone są według określonego programu specjalnie dobranego do Twoich potrzeb, zajęciach spinning. Aktywny odpoczynek wManufakturze Zdrowia będzie kształtował nie tylko Twoje ciało, lecz także jest miejscem, w którym zrelaksujesz się, uzupełnisz trening sauną, masażem, solarium.   Fitness Klub jest miejscem na spędzenie swojego wolnego czasu aktywnie, korzystając z usług najwyższej jakości, w komforcie, gdzie zapomnisz o stresie. Aktywność realizowana przez klientów fitness klubu może być rekreacyjna, sportowa, rehabilitacyjna, gdyżManufaktura zdrowia zapewnia spełnienie oczekiwań i potrzeb poprzez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, sprzęt, który posiada oraz programy zajęć dostosowane do każdego klienta.     Siłownia jako jeden z nielicznych miejsc w Krakowie dostosowany jest dla osób, które coraz częściej mają problemy z kręgosłupem, ulegają chorobom cywilizacyjnym takim jak stres, problemy z nadciśnieniem, krążeniem, układem szkieletowo mięśniowym , paleniem papierosów,nadwagą. Nasz Fitness Klub jest miejscem , w którym dzięki profesjonalnym instruktorom zmienia się podejście do życia, każda forma zajęć relaksuje mentalnie, pozwala na wyładowanie negatywnych emocji, pomaga realizować cele- uczy zdrowego stylu życia. nasz klub jest miejscem także:  

  • dla osób po urazach, wypadkach, które dzięki profesjonalnym instruktorom, treningom personalnym, zajęcia pro rehabilitacyjnym wracają szybko do formy.
  • dla osób przygotowujących się pod konkretne dyscypliny sportowe - golf, tenis, boks, lekkoatletyka, piłka nożna, narciarstwo, kolarstwo, pływanie Wykwalifikowana kadra instruktorska zadbaja o każdego klienta, by wykorzystał okres przygotowawczy do sezonu maksymalnie, umożliwiając realizację celów na najwyższej marki, klasy sprzęcie izotonicznym, siłowym

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.