OZONE fitness

OZONE fitness

Kraków
Pawia 5, 31-154 Kraków
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Ozone Fitness to ekskluzywny klub fitness i siłownia o powierzchni 800m2 mieszczący się w samym centrum Krakowa w Galerii Krakowskiej na poziomach +2 i +3 z pięknym widokiem na Stare Miasto.

Klub wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt firm Life Fitness (sprzęt cardio i maszyny izotoniczne) i Hammer Strength (sprzęt i maszyny siłowe) gwarantujący pełną satysfakcję z ćwiczeń oraz przestronne sale do spinning-u (21 rowerów) i zajęć fitness (100m2 z 16 stanowiskami TRX), które zadowolą najbardziej wymagających.

Profesjonalny sprzęt i bogata oferta zajęć utwierdzą Was w przekonaniu o naszym profesjonalizmie, a zespół instruktorów, który tworzy niepowtarzalną atmosferę naszego klubu, przekaże Wam pozytywną energię potrzebną tak do ćwiczeń jak i codziennego życia.

Dla wszystkich naszych Klientów dostępne są również sauny (osobna dla Pań i Panów), prywatny parking oraz świeża kawa i bezpłatny Internet.

Partnerami naszego klubu są – mieszczące się w Galerii Krakowskiej – Plac Zabaw Kulkowo oraz Gabinety Kosmetyczne Manipedi, które dodatkowo uzupełniają naszą ofertę o opiekę nad dziećmi podczas zajęć w klubie oraz zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz, solarium, masaże etc., a wszystko to w trosce o zadowolenie i kompleksową obsługę naszych Klientów.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.