Pati Fitness Club

Pati Fitness Club

Poznań
Skibowa 49, 61-310 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Siłownia podzielona jest na dwie części: maszyny oraz wolne ciężary. Pozwala to ćwiczyć zarówno mężczyzną i kobietą. Na siłowni znajduje się nowy i nowoczesny sprzęt niemieckiej firmy HBP.Zajecia fitness odbywaja sie pod okiem wykfalifikowanej instruktorki. Sa to zajecia w grupie kilku osób na silowni. Podczas tych zajec trwajacych 60 minut maja panstwo do dyspozycji intruktorke, która prowadzi cale zajecia. Zajecia skladaja sie z 45 minutowego cwiczenia na maszynach znajdujacych sie na silowni oraz 15 minutowego rozciagania.Cycling jest to trening przy muzyce na rowerze stacjonarnym charakteryzujący się najwyższym współczynnikiem spalania tkanki tłuszczowej (1 trening = 900 do 1000 kcal). Cycling kształtuje sylwetkę ciała i poprawia kondycje. Wysoka intensywność zajęć oraz częste zmiany tempa i pozycji efektywnia diała na schudnięcie.Są to zajęcia ogolnorozwojowe poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Wpływają na poprawę koordynacji oraz likwiduje przykurcze mięniowe. Zajęcią wzmacjniają mięśnie krękosłupa i nóg oraz pozwalają na spalenie kalorii przy dobrej zabawie.

W klubie posiadamy nowoszesne solarium firmy Ergoline z klimatyzacją. Kąpiel słoneczna pozwala się zrelaksować oraz poprawić karnacja ciała. Przed opalaniem polecamy kremy przyspieszające opalanie i chroniące skórę przed promieniami UV.Sauna fińska i parowa w naszym klubie to miejsce, w którym można się wypocić, zahartować i zrelaksować. Korzystanie z sauny pozytywnie wpływa na układ krążenia oraz łagodzi bóle mięśni i stawów.

W klubie można zakupić i zaopatrzyć się w niezbędne przy ciężkim treningu fizycznym suplementy.W ofercie posiadamy głownie odżywki firmy Olimp oraz Trec Nutrition oraz napoje.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.