ProFit GYM

ProFit GYM

Pruszcz Gdański
Grunwaldzka 40b, 83-000 Pruszcz Gdański
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

ProFit GYM To nie tylko siłownia ale również miejsce spotkań osób dla których sport to styl życia. Odwiedzając nas masz gwarancję treningu na najwyższym poziomie oraz profesjonalnej porady. Po ciężkim treningu możesz zrelaksować się korzystając z sauny fińskiej, a także podyskutować z naszym personelem przy odprężającym drinku (potreningowym). Przy odrobinie szczęścia możecie spotkać na siłowni Henryka Hryszkiewicza wielokrotnego v-ce Mistrza Europy i Świata oraz wielokrotnego mistrza Polski który objął nad nami patronat :)

 

Profesjonalnie wyposażona siłownia w renomowany sprzęt firmy Olymp na którym trenuje polska kadra olimpijska zarówno w ośrodku szkoleń w Zakopanym jak i Cetniewie. Dodatkowo posiadamy maszyny typu hummer firmy SEWIM które wykorzystuje również pan Robert Piotrkowicz w swojej siłowni. Sala ćwiczeń siłowych podzielona jest na 2 strefy:

  • wolnych obciążeń tj. ławki, stojaki, hantle, sztangi
  • maszyn/fitness, wyciągi, przyrządy do ćwiczeń m.brzucha

Strefa Cardio

Znajduje się w dyskretnym osobnym pomieszczeniu gdzie możemy oddać się w spokoju ćwiczeniom aerobowym oglądając na dużym telewizorze swoje ulubione programy telewizyjne. Dodatkowo sala wyposażona jest w mały zestaw hantli oraz drabinki, piłki gimnastycznym gdzie możemy w spokoju się porozciągać, zrobić trening brzucha bądź rozgrzewkę przed treningiem siłowym. Jeżeli jesteśmy zwolennikami cięższego rodzaju rozgrzewki możemy skorzystać z sali z workami treningowymi, gdzie możemy poboksować bądź potrenować na matach.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.