"Slim and Fun" Fitness Klub

Warszawa / Żoliborz
Broniewskiego 28, 01-771 Warszawa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem złożonym z wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Nasz klub powstał z zamiłowania do aktywnego trybu życia. Połączenie pracy z pasją gwarantuje nam ciągły rozwój, a Państwu coraz bogatszą ofertę, którą w przyszłości chcemy rozszerzyć o nowe formy treningu i dbania o własne ciało. Przyjazna i miła atmosfera zajęć sprawi, że nie będziesz czuła się anonimowa, a nasz trener zadba o Twój komfort podczas ćwiczeń. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, aby mógł w pełni wykorzystać czas spędzony na treningu. Ponadto nasi instruktorzy są do Waszej dyspozycji również poza zajęciami, służąc radą i doświadczeniem.

Nasz nowo powstały klub mieści się w Galerii Żoliborz przy ul. Broniewskiego 28. Dogodna lokalizacja pozwala na łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską (tramwaj, autobus, metro) oraz samochodem (parking).   

Oferujemy Państwu klimatyzowaną salę o powierzchni 80 m2. Sala wyposażona jest w sprzęt niezbędny do zajęć fitness. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo podczas zajęć. Udzieli również wszystkich niezbędnych informacji na temat aktywności fizycznej, a także zdrowego trybu życia. 

Fitness jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu lub ochoty, aby większość dnia spędzać w siłowni / treningu wyczynowym. Może być doskonałą formą zarówno relaksu jak i pobudzenia organizmu. Pomaga zachować równowagę, zapewnić Nam wymarzony wygląd oraz czuć się doskonale we własnym ciele.

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.