SOLARFIT

SOLARFIT

Luboń
11 listopada 101, Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

SIłownia &Cardio

Klimatyzowane, obszerne wnętrza naszej siłowni zapewniają naszym klientom przestrzeń, która daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Siłownia składa się ze strefy cardio, strefy maszyn siłowych oraz strefy wolnych ćwiczeń

- strefa cardio: jedno z najważniejszych miejsc w nowoczesnej siłowni, wyposażona jest w profesjonalne urządzenia treningowe renomowanej firmy Life Fitness, umożliwiające redukcję tkanki tłuszczowej oraz kształtowanie wytrzymałości krążeniowo-oddechowej.

-strefa maszyn siłowych: wyposażona jest w maszyny i przyrządy do ćwiczeń siłowych renomowanej firmy Olimp &Olymp.

- strefa wolnych ciężarów: wyposażona w sprzęt renomowanej firmy Olimp & Olymp.

- strefa treningu funkcjonalnego

Aerobic

Zajecia odbywają się na duzej, klimatyzowanej sali.Zapewniamy naszym klientom mozliwośc swobodnego wybory zajęć, godzin oraz instruktorów.Zapraszamy do zapoznania się z opisem zajęć, który umozliwi państwu wybór własciwej dla siebie formy.

BBP – zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania, polegające na wzmocnieniu i ujędrnieniu dolnych partii ciała: mięśni ud, pośladków i brzucha.

DANCE – zajęcia choreograficzne.

ZUMBA – połączenie aerobicu i tańca latynoamerykańskiego, prosto z serca Karaibów i Ameryki Południowej. To zajęcia fitness poprawiające sylwetkę i pozwalające na utratę wagi w bardzo atrakcyjny i miły sposób. Zumba to świetny trening całego ciała poprzez taniec.

DYNAMIC TRAINING- trening funkcjonalny, zajęcia wzmacniające,ukierunkowane na rozwój siły i wytrzymałości, a także kształtujące sylwetkę. Cwiczenia przypominają czynności z życia codziennego.

BODY&SHAPE – trening funkcjonalny, wykorzystuje ruchy dnia codziennego. Wzmacnia i kształtuje sylwetkę.

BODY&MIND – to zajęcia łączące elementy pilatesu i stretchingu. Celem jest uelastycznienie mięśni, wzmocnienie i rozciągnięcie. Podczas zajęć pracujemy nad mięśniami głębokimi brzucha, grzbietu i miednic, które trzymają nasz kręgosłup i go odciążają.

POWER BOX – to fitnessowa wersja boksu. Zajęcia wytrzymałościowe, łączące formę aerobicu i elementy zaczerpnięte z boksu. Duża ilość kopnięć, ciosów oraz podskoków.

ZDROWY KRĘGOSŁUP – zajęcia mające na celu wzmocnienie mięśni okołokręgosłupowych. Trening oparty jest na ćwiczeniach rozluźniających, rozciągających i wzmacniających. Ćwiczenia uelastyczniają mięśnie oraz zmniejszają ich napięcie, poprawiając stabilizację kręgosłupa.

Indor cycling

Indoor Cycling jest jedną z ulubionych form zajęć grupowych w fitness klubach, którą uprawiać może praktycznie każdy. To trening na specjalnych rowerach stacjonarnych w rytm porywającej muzyki. Stosunkowo młoda dyscyplina w Polsce, zyskuje sobie coraz to więcej fanów.

Sztuki walki 

Aikido - japońska sztuka samoobrony

 

ZAPRASZAMY

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.