Pozostałe oferty
.jpg)
Studio Ruchu KJM
Swoją działalność rozpoczęliśmy na Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi w 2001 roku i od tego czasu stale poszerzamy ofertę zajęć, którą kierujemy do osób indywidualnych oraz firm. Wciąż szukamy nowych, atrakcyjnych rozwiązań, zatrudniamy doświadczonych i stale rozwijających się instruktorów, staramy się zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług.
Na nasze zajęcia zapraszamy wszystkich. Bez względu na wiek, kondycję czy płeć, każdy znajdzie w naszej ofercie coś atrakcyjnego dla siebie. Zależy nam na tym, aby czuli się Państwo u nas dobrze, wychodzili z zajęć usatysfakcjonowani, pełni pozytywnej energii i dobrego humoru.
Jesteśmy dumni, że mamy wiernych Klientów, którzy ćwiczą z nami od początku istnienia Studia Ruchu KJM. Liczymy również na tych, którzy dołączą do nas i będą z nami tworzyć kolejną historię fitness.
Serdecznie zapraszamy!