Studio Sylwetki ForFit

Studio Sylwetki ForFit

Gdańsk-Zaspa
Hynka 69, 80-465 Gdańsk-Zaspa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Aerobik w naszym klubie jest prowadzony po to, abyś mogła cieszyć się ruchem razem z nami przy asyście świetnie wyszkolonych instruktorów. To oni pomogą zrealizować Ci twoje sportowe cele, poprzez zróżnicowane formy aerobiku - od układów tanecznych poprzez ćwiczenia rozciągające, wzmacniające, kończąc na relaksacyjnych. Ćwicząc regularnie odzyskasz energię, poprawisz kondycję i samopoczucie, a co najważniejsze wymodelujesz sylwetkę i ujędrnisz ciało. 

Oferujemy zajęcia na siłowni dla pań i panów, sprzedaż w naszym sklepiku napojów, odżywek oraz suplementów wspomagających efekty państwa treningów.Do państwa dyspozycji mamy profesjonalnie wyposażoną siłownię oraz personel służący pomocą i fachowym doradztwem. Nasze szatnie : męska i damska posiadają przestronne szafki na odzież.Jesteśmy klubem oferującym niezwykle miłą i przyjazną atmosferę. z nami państwo się zrelaksują, zadbają o piękną sylwetkę i wygląd oraz będą mieli szansę na poznanie w naszym klubie nowych ciekawych ludzi.

 

To miejsce, w którym nie tylko możesz pozbyć się toksyn, ale również zrelaksować i zahartować swoje ciało. Sauna sucha (tzw. sauna fińska) to sauna o względnie niskiej wilgotności powietrza, w której temperatura dochodzi do 85 120 C. Oczyszcza ciało, poprawia krążenie, wyrabia odporność na choroby. Dyskretny kącik relaksacyjny pozwoli dłużej cieszyć się jej działaniem.

Zapraszamy do korzystania z sauny w Studio Sylwetki ForFit: Dostępne są dwie sauny suche: damska i męska.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.