Surya Yoga

Surya Yoga

Poznań
Kanałowa 18 / 16, 60-710 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Zapraszam na zajęcia do szkoły jogi Surya Yoga w Poznaniu. Szkoła jest dogodnie położona, blisko centrum i dworca kolejowego, przy ul. Kanałowej 18/16 (przyst. tramw. Park Wilsona). Już od 2005 roku odbywają się tutaj tradycyjne zajęcia dynamicznej Ashtanga Vinyasa jogi – zarówno dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych. Dodatkowo w szkole prowadzone są łagodne zajęcia dla kobiet w ciąży oraz relaksacyjne kąpiele w dźwięku mis tybetańskich i gongu.

„Surya” to Słońce. Nazwa szkoły: Surya Yoga nawiązuje do dynamicznej sekwencji Powitania Słońca (Surya Namaskara), ale także do Słońca jako uzdrawiającego i dającego życie źródła energii. Właśnie o to dbamy w szkole – o słoneczną, ciepłą, atmosferę, aby każdy poczuł się tutaj jak u siebie.

Surya Yoga to spełnienie mojego marzenia o tym, żeby dzielić się z innymi doświadczeniem i dobrodziejstwem jogi – zdrowiem, radością, spokojem i ciepłem. Jeśli leżeliście kiedyś na plaży i czuliście promienie słońca przyjemnie rozgrzewające całe ciało, to wiecie już co mam na myśli mówiąc: Surya Yoga...

Do zobaczenia na macie :)

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.