SZKOŁA

SZKOŁA "JOGARYTM"

Warszawa
Rokosowska 4, 02-348 Warszawa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

JOGARYTM to miejsce do wyginania ciała i umysłu.

Nasza misja? Wspierać zdrowie, utrzymać dobra kondycję psychofizyczną, przenosić w stan odprężenia i harmonii, budzić radość i stymulować pozytywną energię do odkrywania nowych możliwości w każdym, kto uczestniczy w prowadzonych przez nas zajęciach.

Szkoła „JOGARYTM” łączy ludzi z pasją do jogi i innych form ruchu. Wierzymy, że bez względu na wiek, wykonywaną pracę czy warunki psycho-fizyczne, warto wpisać ruch i relaksację  w swój codzienny plan zajęć.

Dlatego w naszej ofercie znajdują się m.in.: joga, pilates, fitball, zajęcia dla kobiet w ciąży oraz mam z maluszkami, tai- chi, zajęcia dla osób 50+, a także masaż oraz specjalny kącik dla dzieci, czyli opieka nad Twoim maluchem podczas zajęć. A na antresoli strefa relaksu, czyli różne typy masażu.

Stawiamy na kameralną, przyjazną atmosferę i indywidualne podejście, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby każdego uczestnika zajęć. Liczy się dla nas każdy człowiek, dlatego chcemy znać naszych uczniów nie tylko z twarzy, ale również z imienia, potrzeb i oczekiwań. Stawiamy na jakość, a nie ilość. Grupy nigdy nie przekraczają 12 osób, aby każdy został należycie zaopiekowany.

Stosujemy nauczanie według tradycyjnych i ponadczasowych metod, takich jak joga wg B.K.S. Iyengara oraz nowoczesne standardy np. Reebok University Poland, Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. Dzięki temu nasi uczniowie korzystają ze sprawdzonych i ciekawych ćwiczeń, dopasowanych do swoich oczekiwań.

Szkoła „JOGARYTM” - ruch i relaks w rytmie Twojego życia!

Zapraszamy

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.