Wola Sport Paradise

Wola Sport Paradise

Kraków / Wola Justowska
Koło Strzelnicy 5, 30-219 Kraków
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Wola Sport Paradise to największe centrum tenisowe w Krakowie. Jako jedyni posiadamy 3 kortową stałą hale tenisową i 4 korty otwarte w okresie zimowym kryte balonem.  Nasi klienci mogą u nas grać na 2 rodzajach nawierzchni – kortach dywanowych i ziemnych. WSP odznacza się nowoczesnym zapleczem sanitarnym.  W ubiegłym roku wykonano kompleksowy remont szatni i pryszniców, co znacznie uprzyjemnia grę na naszych kortach. Wszyscy nasi klienci mają do swojej dyspozycji darmową wodę i ręczniki na każdym korcie. Po udanej grze można zaopatrzyć się w nowy sprzęt w w dobrze wyposażonym sklepiku a później wypić pyszną kawę. 

Naszym ważnym atutem jest lokalizacja - w samym sercu prestiżowej, willowej dzielnicy Krakowa, na skraju Lasku Wolskiego, w otoczeniu zieleni, a zarazem bliskim sąsiedztwie centrum Krakowa. Charakteryzujemy się łatwą komunikacją w obrębie całego miasta i regionu ze względu na szybkie połączenie z obwodnicą oraz autostradą A4.

Docelowo projekt przewiduje stworzenie klubu tenisowego z zapleczem sportowo - rekreacyjnym składającym się  dodatkowo ze  squash’a, siłowni, fitnessu, części spa. Więcej informacji w zakładce inwestycja .

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.