Yoga Republic

Yoga Republic

Warszawa
Śniadeckich 18 / 1, 00-656 Warszawa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Pierwsza w Polsce szkoła Ashtanga Jogi autoryzowana przez słynny KPJAYI w Mysore w Indiach, kolebkę Ashtanga Jogi na świecie! Szkoła znajduje się w pięknej kamienicy, w zabytkowej uliczce, w samym centrum Warszawy, pomiędzy pl. Konstytucji a pl. Politechniki. Trzy minuty od stacji Metro Politechnika. 

Misją Yoga Republic jest nauczanie wg tradycyjnej metody Ashtanga Jogi przekazanej przez Sri K. Pattabhi Jois z Mysore w Indiach. Wyjątkową populaność metoda ta zawdzięcza połączeniu asan (pozycji jogi) w precyzyjnie ułożone sekwencje, które wykonuje się w harmonii z energetyzującym i oczyszczającym oddechem Ujjayi.

Oferujemy zajęcia dla osób początkujących, jak  Vinyasa (joga dynamiczna) i Chandra (łagodne zajęcia regeneracyjne), oraz zajęcia Ashtangi dla osób zaawansowanych. Unikalna forma zajęć Mysore jest odpowiednia zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Dając możliwość praktyki dostosowanej do indywidualnych predyspozycji i stopnia zawansowania, przynosi najlepsze rezultaty i najwięcej satysfakcji.

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.