Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Badminton - Kraków

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Badminton przynosi wiele korzyści, szczególnie tych zdrowotnych. Jednak to również doskonała forma rozrywki i dyscyplina bardzo uniwersalna, gdyż może w nią grać praktycznie każdy, bez szczególnego wkładu finansowego. Zasady gry są bardzo proste i nie trzeba nabywać jakiegoś specjalnego sprzętu. Badminton jest na tyle łatwą grą, że jej zasady jest w stanie opanować każdy. Powszechne jest przecież zabieranie ze sobą podstawowego sprzętu do badmintona na jakiś wyjazd pod namiot.

W Polsce badmintona uprawia dość spora liczba osób, jednak gra nie cieszy się szczególnym zainteresowaniem mediów, czy kibiców. Mimo to jest prawie wszystkim doskonale znaną dyscypliną. Granie w badmintona niesie ze sobą sporo korzyści zdrowotnych. Dodatkowa gra jest świetną zabawą. Jednak badminton na poziomie zawodowym wymaga już żelaznej kondycji, bardzo dobrego refleksu i techniki. Uprawianie badmintona w formie rekreacji, jest korzystne dla naszego zdrowia, i być może dla kontaktów ze znajomymi, chyba że będzie dochodziło do częstych sporów o punkty.

Jeden mocny zamach i już trafia do Ciebie najlepsza oferta. Wynajem boiska, aby grać w badmintona pozostaw nam. Sprawdź tylko grafik zajęć i zacznij się rozgrzewać.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Badminton Kraków – Trenuj z nami!

Czytaj dalej...