Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Badminton - Trójmiasto

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Badminton jest dość łatwą i przyjemną grą. Wybierając się już na boisko warto, zabrać ze sobą odpowiednią rakietę, która jest najważniejszym akcesorium do tej gry. Najistotniejszymi elementami w wyborze jest wielkość rączki, sztywność i waga rakiety. Odpowiedni dobór rakiety pozwoli nam na szybszy i sprawniejszy trening naszych umiejętności i sprawi, że badminton stanie się naszą ulubioną grą.

Dla zawodników początkujących poleca się używanie rakiet lekkich o dużej giętkości, lub średnich tak, aby można było wyczuć swój styl gry. Nie poleca się dla początkujących rakiet ciężkich, ponieważ może się to skończyć nabraniem złych nawyków w grze. Po wielu godzinach spędzonych na sali treningowej, będziemy w stanie określić swój styl gry i dobrać odpowiednią dla nas rakietę. Rakiety dzielą się od najcięższej 1U, do najlżejszej 5U. Lżejsze rakiety wybierają zawodnicy którzy preferują defensywną kombinacyjną grę, ciężkie służą do gry ofensywnej, gdyż zapewniają większą moc uderzenia i są bardziej stabilne. Dla zawodników początkujących poleca się rakietę w wadze 3U, gdyż zapewnia największą uniwersalność.

Jeden mocny zamach i już trafia do Ciebie najlepsza oferta. Wynajem boiska, aby grać w badmintona pozostaw nam. Sprawdź tylko grafik zajęć i zacznij się rozgrzewać.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Badminton w Trójmieście – Odwiedź nas już dziś!

Czytaj dalej...