Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Fitness - Warszawa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Obecnie, fitness stał się jedną z najpopularniejszych form gimnastyki rekreacyjnej. Jest to o tyle wygodna dyscyplina, gdyż można ją dostosować do wieku, potrzeb, płci i sprawności fizycznej danej osoby. Należy pamiętać, że fitness to tak naprawdę różnego rodzaju zajęcia ruchowe, z wykorzystaniem odpowiednich przyrządów i specjalnie dobranej muzyki. Mają one zazwyczaj charakter grupowy, dzięki czemu uczestnicy są w stanie wzajemnie się motywować.

Definicja fitnessu wykracza jednak poza standardowe ćwiczenia ruchowe. To przede wszystkim pewien sposób podchodzenia do życia, łączący w sobie chęć poszukiwania dobrego samopoczucia, przy jednoczesnym dążeniu do zdobycia sprawności fizycznej. Najprościej mówiąc, fitness można określić jako zdrowy tryb życia. Dzięki ćwiczeniom, jesteśmy w stanie nie tylko osiągnąć wspaniałą sylwetkę, ale również złapać w życiu odpowiednią równowagę. Poprzez zajęcia ruchowe uodpornisz się na stres, zwiększysz swoją wydajność i przyspieszysz regenerację organizmu. To wszystko oferuje Ci Warszawa z najszerszą ofertą klubów fitness.

Bądź fit ze SportBooker. Wybierz najlepszy klub fitness w okolicy. Sprawdź grafik zajęć i zarezerwuj dogodny termin. Dzięki nam nie musisz się już nagimnastykować, zanim jeszcze rozpocznie się rozgrzewka.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...