Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Fitness - Wrocław

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Jedną z najpopularniejszych obecnie form ćwiczeń jest fitness. Nie należy go jednak utożsamiać z samym treningiem, bowiem jego definicja jest znacznie szersza. Aktywność fizyczna jest oczywiście kluczowa, jednakże równie ważne są zdrowe odżywianie i regeneracja. Obecnie, pod nazwą fitness ukrywa się wybór pewnej świadomej postawy życiowej. Kto raz przestawi się na zdrowy tryb życia, już z niego nie zrezygnuje. Zajęcia fitness przeprowadzane są zazwyczaj w grupach, przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki.

Są one w rzeczywistości uniwersalne, bowiem nie wymagają konkretnych umiejętności, nie są też uzależnione od wieku. Fitness może uprawiać tak naprawdę każdy. Potrzebna jest jedynie odpowiednia motywacja i zaangażowanie. A naprawdę warto, bowiem zwiększamy w ten sposób nie tylko naszą wydajność, modelujemy sylwetkę, ale również eliminujemy z naszego życia stres. Jest to doskonałe lekarstwo na współczesne choroby cywilizacyjne. Obecnie istnieje szeroki wybór miast z klubami fitness, jednym z przodujących jest niewątpliwie Wrocław.

Bądź fit ze SportBooker. Wybierz najlepszy klub fitness w okolicy. Sprawdź grafik zajęć i zarezerwuj dogodny termin. Dzięki nam nie musisz się już nagimnastykować, zanim jeszcze rozpocznie się rozgrzewka.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...