Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Indoor cycling - Częstochowa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Indoor Cykling to rodzaj treningu wytrzymałościowego, który odbywa się na specjalnie przygotowanych rowerkach stacjonarnych. Co ważne, są to ćwiczenia w grupie prowadzone przez instruktora specjalizującego się w tej dziedzinie. Jazda na rowerze, w której bierze udział większa liczba osób, to gwarancja treningu na najwyższym poziomie, gdyż wszyscy wzajemnie się motywują do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Aby zacząć uprawiać indoor cykling, nie potrzeba żadnych wcześniejszych przygotowań. Jazda na rowerkach stacjonarnych jest wskazana dla wszystkich i to bez względu na wiek czy płeć.

Podczas każdorazowego treningu indoor cykling uczestnicy zmagają się z kilkoma poziomami jazdy. Pierwsze minuty sesji treningowej to ćwiczenia rozciągające. Później ok.10 minutowa jazda w pozycji siedzące, następnie trzykrotnie dłuższa jazda, gdzie konieczne jest przyjmowanie na zmianę pozycji stojącej i siedzącej. Na tym etapie wysiłek jest zbliżony do tego, jaki ma miejsce podczas wjazdu pod górę. Ostatnie minuty to spokojna jazda - można powiedzieć po płaskiej powierzchni.

Jazda pod górkę czy z górki? Wybierając SportBooker jesteś już na prostej. Zobacz gdzie i kiedy odbywają się treningi indoor cykling. Nie zwlekaj i już dziś za naszym pośrednictwem dokonaj rezerwacji.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...