Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Indoor cycling - Poznań

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Pod pojęciem indoor cykling kryje trening kolarski na specjalnie przygotowanych i stworzonych w tym celu rowerkach stacjonarnych. Trening odbywa się w grupie pod okiem profesjonalnego trenera, który to często dobiera szybką muzykę nadającą odpowiednie tempo jeździe. Podczas godzinnego treningu indoor cykling uczestnicy zajęć przemierzają na rowerach wirtualne szlaki i ścieżki o różnym stopniu trudności.

Indoor cykling przynosi wiele korzyści dla zdrowia, oczywiście o ile trening odbywa się systematycznie. Tego typu jazda na rowerku to po pierwsze, znaczna poprawa wydolności układu krążenia oraz oddechowego. Po drugie, jeden trening to setki spalonych kalorii i redukcja tkanki tłuszczowej, a stąd już krótka droga, aby wyrzeźbić mięśnie nóg i pośladków.

Co ważne, indoor cykling jest wskazany dla osób borykających się z otyłością i wynikającymi z tego problemami ze stawami. Jazda na rowerku nie prowadzi bowiem do ich obciążenia, jak i nie stwarza ryzyka wystąpienia poważnych kontuzji.

Jazda pod górkę czy z górki? Wybierając SportBooker jesteś już na prostej. Zobacz gdzie i kiedy odbywają się treningi indoor cykling. Nie zwlekaj i już dziś za naszym pośrednictwem dokonaj rezerwacji.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Zacznij już dziś jazdę na wysokich obrotach. Wybierz indoor cykling -Poznań i ruszaj z nami w rowerowym maratonie.

Czytaj dalej...