Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Indoor cycling - Trójmiasto

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Jeśli Twoją ulubioną formą aktywności jest jazda na rowerze, to z pewnością przypadnie ci do gustu indoor cykling. Pod tym pojęciem kryje się wytrzymałościowy trening na specjalnych rowerkach stacjonarnych, których konstrukcja pozwala na ustawienie i kontrole wysiłku wkładanego w jazdę.

Decydując się na indoor cykling jako główną formę treningu, powinniśmy zaopatrzyć się w buty o twardej podeszwie, gdyż wówczas minimalizujemy ryzyko wystąpienia kontuzji, a także zakupić specjalne spodenki kolarskie, opcjonalnie sportową koszulkę i rękawiczki rowerowe. Warto pamiętać, aby na trening zabrać napój izotoniczny lub wodę mineralną (butelka 1.5 l) oraz ręcznik, który będziemy wycierać pot, gdyż przy tego typu treningu będzie spływał nieustannie. Jednak nie ma się czym przerażać, gdyż indoor cykling może uprawiać każdy. Tempo jazdy oraz intensywność może być ustawiana w zależności od naszych możliwości kondycyjnych. Po kilku treningach zobaczymy już, że stać nas na więcej i poczujemy się lepiej.

Jazda pod górkę czy z górki? Wybierając SportBooker jesteś już na prostej. Zobacz gdzie i kiedy odbywają się treningi indoor cykling. Nie zwlekaj i już dziś za naszym pośrednictwem dokonaj rezerwacji.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Możesz jeździć na rowerze w każdych warunkach. Sprawdź indoor cykling – Trójmiasto i dołącz do peletonu.

Czytaj dalej...