Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Indoor cycling - Warszawa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Jeśli nie potrafisz sobie poradzić ze skomplikowanymi układami gimnastycznymi, a brzydka pogoda zniechęca cię do uprawiania joggingu, to najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest przerzucenie się na indoor cykling. Dyscyplina ta łączy w sobie trening grupowy z treningiem kolarskim, a naszym przyrządem do ćwiczeń staje się odtąd rower stacjonarny. Towarzystwo innych osób sprawia, że nasza motywacja wzrasta i chętniej przychodzimy na następne treningi. Oczywiście ćwiczenia odbywają się pod czujnym okiem wyszkolonego instruktora, w rytm dynamicznej muzyki.

Indoor cykling jest doskonałym wyborem dla tych, którzy w szybkim tempie chcą zgubić nadprogramowe kilogramy. Podczas jednego treningu można spalić nawet 1000 kalorii. Jest to doskonała alternatywa zwłaszcza dla osób z wysoką nadwagą. Indoor cykling nie wymaga posiadania specjalnej kondycji ani umiejętności. Jest to dyscyplina przeznaczona dla osób w każdym wieku, co czyni ją obecnie niezwykle popularną. Można ją uprawiać we wszelakich klubach fitness, a ciekawą ofertę posiada w swoim repertuarze Warszawa.

Jazda pod górkę czy z górki? Wybierając SportBooker jesteś już na prostej. Zobacz gdzie i kiedy odbywają się treningi indoor cykling. Nie zwlekaj i już dziś za naszym pośrednictwem dokonaj rezerwacji.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...