Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Siłownia - Kraków

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Siłownia to najlepsza opcja jeśli naszym celem jest wzmocnienie siły, wyrzeźbienie sylwetki lub nabranie masy mięśniowej. W zależności od tego, co zamierzamy osiągnąć, możemy wdrożyć zróżnicowany program treningowy. Siłownia na wysokim poziomie powinna zagwarantować nam niezbędny sprzęt do ćwiczeń oraz pomoc ze strony instruktora, który wskaże na najlepsze techniki i metody treningu. Według wielu osób pozytywne efekty i to w krótkim czasie przynosi trening obwodowy. Podczas tego typu sesji ćwiczone są wszystkie mięśnie i partie ciała.

Co istotne, siłownia to doskonałe miejsce do ćwiczeń, jeśli chcemy pozbyć się nadmiarowych kilogramów. Trening na przyrost masy mięśniowej przyspiesza procesy metaboliczne organizmu, a zatem kalorie ulegają szybszemu spalaniu. Miejsce tłuszczu zajmują mięśnie, a my tym samym jesteśmy silniejsi i szczuplejsi.

Niezależnie od tego, jaka jest nasza motywacja, aby zapisać się na siłownię, nie powinniśmy z tym dłużej zwlekać. Już dziś sprawdź, wpisując Kraków - siłownia, gdzie możesz nabrać masy, siły lub wyrzeźbić piękną sylwetkę.

Nie musisz się już siłować, aby zacząć robić masę lub rzeźbę. SportBooker weźmie na siebie największy ciężar. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą siłownię i dopasujemy godziny treningu do Twoich możliwości.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...