Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Siłownia - Warszawa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Siłownia jest idealnym miejscem zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z ćwiczeniami, jak i dla osób trenujących regularnie. Dostępność różnorodnych przyrządów, umożliwia pracę nad wszystkimi mięśniami ciała. Zapisanie się na siłownię może stać się doskonałą alternatywą dla osób, które często po jakimś czasie rezygnują z ćwiczeń w domu. To świetna motywacja, bowiem jeśli już zdecydowaliśmy się opłacać karnet to wypada pojawić się na treningu przynajmniej parę razy w tygodniu.

W zależności od potrzeb, siłownia zapewnia uczestnikom zarówno wyrobienie masy ciała, jak i rzeźby. Istotny jest dobór odpowiednich ćwiczeń, ich długości i liczby powtórzeń. Specjalny trening jest przewidziany zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jeśli traktujemy ćwiczenia na siłowni jedynie w sposób rekreacyjny, mamy pewną dowolność, jednakże jeśli podchodzimy do sprawy profesjonalnie, to dobrze jest poprosić o pomoc wyszkolonego instruktora, który dobierze najlepszy dla nas trening. Mieszkańcy dużych miast, takich jak Warszawa, z pewnością znajdą najkorzystniejszą dla siebie ofertę siłowni.

Nie musisz się już siłować, aby zacząć robić masę lub rzeźbę. SportBooker weźmie na siebie największy ciężar. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą siłownię i dopasujemy godziny treningu do Twoich możliwości.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...